Комунальники продовжують підтримувати лад у Шевченківському районіКомунальники продовжують підтримувати лад у Шевченківському районі

Протягом періоду з 17 по 23 листопада в Шевченківському районі Запоріжжя активно виконувалися сезонні роботи з благоустрою, спрямовані на поліпшення інфраструктури та підвищення комфорту мешканців. Робочі бригади здійснювали ряд важливих заходів, і серед них:

  1. Ландшафтне озеленення: Виконано роботи з кронування та догляду за деревами на вулицях району. Ця ініціатива спрямована на збереження та поліпшення стану зелених насаджень, забезпечуючи їх здоров’я та естетичний вигляд.
  2. Вивіз опалого листя: Проведено систематичний вивіз опалого листя на визначених вулицях, що допомагає у підтриманні чистоти та порядку на громадських територіях та сприяє відновленню природного балансу.
  3. Ліквідація стихійних звалищ: Здійснено роботи з прибирання та ліквідації стихійних звалищ на вулиці Билкіна та інших локаціях. Це спрямовано на збереження чистоти та безпеки місцевих територій.

Виконані роботи свідчать про наполегливість та професіоналізм комунальних служб Шевченківського району у забезпеченні належного рівня життя для мешканців та створенні комфортного громадського простору. Адміністрація району висловлює вдячність мешканцям за розуміння та співпрацю у вирішенні питань благоустрою та утримання громадських територій.

У звітний період відділом житлово-комунального господарства активно проводилися заходи з благоустрою на території Шевченківського району. Згідно з укладеними договорами з виконавцями послуг, комунальники зосереджували свої зусилля на поліпшенні житлового середовища та забезпеченні чистоти на вулицях та в громадських зонах.

Основні досягнення у цей період включають:

  1. Прибирання сміття: Здійснено робочі місії по прибиранню сміття на вулицях Ігоря Сікорського та Цитрусова, а також у парку на вулиці Бочарова, сприяючи створенню приємного та чистого середовища для мешканців.
  2. Обрізка дерев та розчищення від снігу: Виконані роботи з обрізки дерев та розчищення від снігу доріжок у парках ім. академіка В.Я.Клімова, по вулиці Бочарова та вздовж вулиці Іванова, що сприяє збереженню та безпеці зелених зон.
  3. Ремонт доріг: Триває активний ремонт дороги по вулиці Солідарності. Вже здійснено підготовчі роботи, включаючи встановлення бордюрів, що сприятиме поліпшенню стану дорожнього покриття.
  4. Адміністративна робота: У районі проведено засідання опікунської ради та комісії з питань захисту прав дитини, де було розглянуто питання захисту прав недієздатних осіб та дитячих прав відповідно. Ці заходи вказують на забезпечення соціальної підтримки та захисту прав різних категорій громадян у Шевченківському районі.

Всі ці ініціативи тісно взаємодіють для створення життєсприятливого та дружби району, де мешканці можуть насолоджуватися безпечним та комфортним оточенням.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *