У Запорізькій області окупанти загрожують місцевим жителямУ Запорізькій області окупанти загрожують місцевим жителям

На Мелітопольщині у Запорізькій області окупанти постійно вигадують нові методи насильства до місцевих жителів.

Протягом кількох днів в районі активно діють мобільні патрулі, що здійснюють фільтрацію та облави.

Однією з основних тактик окупантів стало зупиняння транспортних засобів з українськими номерами. Автівки, які потрапляють у поле зору патрулів, піддаються ретельному огляду та обшукам. Водіїв допитуються про причини, чому вони досі не замінили свої номери.

Особливу увагу приділяють володарям українських паспортів, які також потрапляють під нагляд окупантів. У таких випадках, крім огляду та допитувань, патрульні переходять до видачі загроз – взяття в заручники або виведення на підвал у разі повторного порушення вказаних ними обмежень.

Місцеві мешканці виражають серйозне занепокоєння та відчуття загрози, внаслідок введення нових заходів контролю та репресій союзниками окупаційних сил. Ситуація залишається напруженою, а жителі розраховують на підтримку та солідарність в боротьбі за свої права та свободу.

Фото: gdb.rferl.org
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *