В Комунарському районі ведуться поточні роботи з благоустроюВ Комунарському районі ведуться поточні роботи з благоустрою

У Комунарському районі міста Запоріжжя проводиться щоденний моніторинг запуску системи теплопостачання до навчальних, дошкільних, медичних закладів та житлового фонду.

Один із пріоритетів – це вирішення проблем подачі опалення. Здійснено комплекс заходів для забезпечення належного функціонування системи опалення в місті та прилеглих населених пунктах, щоб забезпечити комфорт та безпеку мешканців у холодну пору року.

Також проводились роботи з очищення території від снігу, сміття та опалого листя. Районна адміністрація взаємодіє з місцевими громадами та активно слухає їхні пропозиції та побажання, враховуючи їх у процесі планування та реалізації робіт з благоустрою та управління місцевими ресурсами.

У Комунарському районі міста Запоріжжя проводиться щоденний моніторинг запуску системи теплопостачання до навчальних, дошкільних, медичних закладів та житлового фонду. За попередній тиждень філія вирішувала проблеми, пов’язані з подачею опалення у робочому порядку, забезпечуючи тепло всім необхідним об’єктам.

У зв’язку зі снігопадами та негодою 19 та 20 листопада, комунальні служби діяли в режимі чергування. Було задіяно 4 одиниці техніки, зокрема 3 посипочні машини та 1 навантажувач. На очищення шляхопроводів вулиць О. Говорухи та Космічна використано 48 тонн суміші.

Крім того, комунальники активно виконували роботи з очищення від снігу та обслуговування територій громадських місць. Були посипані доріжки у парку ім. Ю. Гагаріна, проведено роботи по вулиці Нагнибіди – Володимира Українця та сквері біля райадміністрації. Трактор був задіяний для розчистки пішохідних зон, а на площі 2100 кв. м у парку ім. Ю. Гагаріна пдсипали доріжки.

Протягом минулого тижня, комунальні служби прибирали газони від сміття, а також підмітали доріжки на вулицях Космічна, Північнокільцева, Володимира Українця, Тополіна та на дитячих майданчиках поряд.

Загалом, вивезено близько 0,8 тонн сміття, свідчачи про систематичний та відповідальний підхід до утримання територій та забезпечення порядку в районі.

У рамках утримання внутрішньоквартальних територій Комунарського району, проведено систематичний вивіз опалого листя з різних вулиць, зокрема: вул. Космічна (103, 132, 124, 126, 128), Олімпійська (8), вул. Нагнибіди (10, 11-б), вул. Чумаченка (1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 15б, 15г). Ці заходи призначені для створення належного вигляду та догляду за внутрішньоквартальними просторами, забезпечуючи чистоту та порядок на вулицях та прибудинкових територіях.

Працівники комунальних служб також активно виконували роботи з ручного очищення тротуарів по проспекту Соборному та дорозі від наносного грунту та випадкового сміття по вул. Чумаченка, сприяючи підтримці безпеки та комфорту пішоходів.

У рамках інших ініціатив проведено роботи з поточного ремонту автопокриття по вулиці Шенвізькій.

Крім вищезазначених заходів, комунальні служби розпочали широкомасштабні заходи з догляду за зеленими насадженнями у різних частинах району. У парку по вулиці Володимира Українця, сквері біля райадміністрації, а також по вулицях Космічна та Водограйна обкопано 170 дерев, надаючи їм додаткового догляду та сприяючи здоров’ю та довговічності зелених насаджень.

На транспортній розв’язці по вулицях М. Ласточкіна – Автозаводська – О. Говорухи обкопано 30 кущів, забезпечуючи їхній нормальний розвиток та декоративний вигляд. У парку імені Гагаріна обрізали 15 плакучих верб, що також сприятиме їхньому здоров’ю та естетичному вигляду.

Спеціалісти КП «Запоріжміськсвітло» виконали огляд та наладку мереж зовнішнього освітлення. Крім того, проведена реконструкція трансформаторної підстанції ТП-1181 за адресою вул. Чумаченка,15г, а також здійснена профілактика світлофорного об’єкту по вулиці Культурній – вулиця О. Говорухи, що вказує на систематичний підхід до підтримання якості інфраструктури в регіоні.

Фото: zp.gov.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *