Фотоклуб «Запоріжжя» відзначив 60-річний ювілейФотоклуб «Запоріжжя» відзначив 60-річний ювілейФотоклуб «Запоріжжя» відзначив 60-річний ювілей

Фотоклуб “Запоріжжя” святкує вражаючий ювілей — 60 років творчості та спільного розвитку. У свою шестидесятирічну історію клуб завдячує невичерпному плодовитому духу своїх членів та неперевершеній любові до мистецтва фотографії.

Заснований в 1963 році, фотоклуб став справжнім культурним ковзаном для місцевих талантів, що надихаються та розвиваються під крилами цієї визначної організації. Члени клубу представляють широкий спектр стилів та технік, відзначаючись індивідуальністю та професіоналізмом.

Урочисті заходи з нагоди 60-річчя включають в себе виставку найкращих робіт клубу, презентації, лекції від видатних фотографів та взаємодію з іншими творчими групами. Важливий момент святкування — це відзначення заслуг та досягнень окремих учасників, які протягом років вносили значний вклад у розвиток клубу та популяризацію фотомистецтва в регіоні.

Фотоклуб “Запоріжжя” не лише відзначає минуле, але і приглядається в майбутнє з новими творчими ідеями та амбіціями. Цей ювілей визначається не лише довговічністю, але і силується невгамовним бажанням розвиватися та вдосконалюватися в мистецтві фотографії.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв розкрив та підкреслив вражаючі досягнення фотоклубу “Запоріжжя”. За 60 років існування клубу в їхньому арсеналі накопичилося безліч нагород, як на всесвітньому, так і на міжнародному рівні, а твори їхніх фотомитців відомі і популярні в багатьох європейських країнах.

Особливу увагу заслуговує співзасновник клубу, видатний фотограф Олег Бурбовський, який зміг об’єднати навколо себе сотні талановитих запоріжців. Його безмежна любов до фотографії стала тим магнітом, який зробив Фотоклуб “Запоріжжя” визнаним та поважним центром для творчих особистостей.

Анатолій Куртєв висловив теплі привітання Олегу Олександровичу та всьому колективу клубу з таким вражаючим ювілеєм. Бажаючи їм невичерпного натхнення, яскравих проєктів та нових виставок, він виразив переконаність, що Фотоклуб “Запоріжжя” і надалі буде гідно прославляти місто та Україну на міжнародному рівні.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *