У Запоріжжі прибрали чергову незаконну спорудуУ Запоріжжі прибрали чергову незаконну споруду

Місцева влада у Запоріжжі взяла під контроль ситуацію з незаконними спорудами та почала демонтувати їх в рамках виконання міських планів розвитку та забезпечення безпеки громадян.

Представники місцевої влади наголосили на важливості дотримання будівельних норм і правил, а також на тому, що будь-які незаконні споруди будуть видалятися для забезпечення безпеки та естетики міста. Громадські активісти і мешканці висловили підтримку владі щодо боротьби з незаконним будівництвом та порушеннями у сфері міського планування.

Перед проведенням демонтажних робіт місцева влада провела відкрите обговорення з місцевими мешканцями, щоб врахувати їхні думки та запитання щодо прибирання незаконної споруди.

Такий підхід сприяє підвищенню довіри між місцевими органами та громадою, а також сприяє залученню громадськості до рішення важливих питань у місті. Місцева влада висловили намір продовжувати приймати такі важливі рішення на основі консультацій з громадою для забезпечення взаєморозуміння та спільного розвитку міста.

Після ретельного моніторингу та роботи правоохоронних органів міської адміністрації, у Дніпровському районі міста успішно ліквідували ще один незаконний пункт прийому вторинної сировини, прихований під фасадом гаражу. За даними департаменту муніципального управління міськради, ця дільниця виявилася наливайкою, де використовувались нелегальні методи прийому та переробки вторинної сировини.

Влада висловила рішучість продовжувати боротьбу із незаконною діяльністю, що завдає збитків довкіллю та порушує громадський порядок. Заходи, спрямовані на виявлення та ліквідацію подібних об’єктів, здійснюються в тісній співпраці з правоохоронними органами та активною участю місцевих жителів, що допомагає в розкритті порушень та підвищує рівень контролю в місті.

Виявлення цього незаконного пункту прийому вторинної сировини поруч із зазначеною спорудою виявило широкий спектр проблем, пов’язаних із соціальною безпекою та громадським порядком. Щоденні скупчення осіб з низьким рівнем соціальної відповідальності породжували проблеми вживання спиртних напоїв та несанкціонованого захаращення прилеглої території сміттям.

Дії, спрямовані на демонтаж незаконної споруди, були виконані спільними зусиллями представників КП “Муніципальна варта”, департаменту муніципального управління та департаменту правового забезпечення міськради, Інспекції з благоустрою, поліції та Дніпровської райадміністрації. Це свідчить про важливість співпраці різних відомств для розв’язання комплексних проблем міського середовища.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *