ЮНІСЕФ передав запорізьким школярам більше двох тисяч ноутбуківЮНІСЕФ передав запорізьким школярам більше двох тисяч ноутбуків

У рамках освітньої ініціативи, спрямованої на підтримку навчання дітей та підлітків, ЮНІСЕФ (Фонд Організації Об’єднаних Націй з дитячого фонду та допомоги) передав більше двох тисяч ноутбуків запорізьким школярам.

Це благодійне дійство стало можливим завдяки співпраці ЮНІСЕФ з місцевими освітніми установами та органами місцевої влади Запоріжжя. Нові ноутбуки призначені для використання в освітньому процесі та сприятимуть покращенню доступу до якісної освіти для школярів у цьому регіоні.

Представники фонду ЮНІСЕФ висловили надію, що ця ініціатива допоможе зменшити цифровий розрив та забезпечить рівні можливості для учнів у доступі до онлайн-ресурсів та навчальних матеріалів. Ініціатива також підкреслює важливість технологій в сучасній освіті та вихованні молодого покоління.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв оголосив про успішну реалізацію проєкту у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), завдяки якому Запоріжжя отримало понад 2 тисячі ноутбуків для учнів міських шкіл. Ця ініціатива стала частиною широкомасштабної програми підтримки освіти та розвитку дітей у нинішні складні часи воєнного конфлікту.

За словами секретаря, завдяки партнерству із ЮНІСЕФ місто здійснило ряд важливих заходів, зокрема реконструкцію укриття у двох міських школах, створення цифрових освітніх центрів, відкриття безпечних хабів для дозвілля дітей та організацію підготовчих занять для дошкільнят. Ці заходи направлені на підтримку та захист прав та освітніх можливостей дітей у контексті сучасного геополітичного середовища.

За ініціативи міської ради та спільно з партнерами з ЮНІСЕФ ноутбуки передаються дітям із соціально незахищених сімей. Це важливий крок у напрямку забезпечення якісного навчання та доступу до інформаційних ресурсів для дітей, які опинилися у вразливому становищі. Такий крок демонструє соціальну відповідальність та бажання створити рівні умови для розвитку кожного мешканця міста.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *