У Запоріжжі продовжується ремонт дороги по вулиці СолідарностіУ Запоріжжі продовжується ремонт дороги по вулиці Солідарності

У Запоріжжі активно ведуться роботи з реконструкції дорожнього покриття на вулиці Солідарності. Проєкт ремонту передбачає поліпшення якості дорожнього покриття та забезпечення безпеки руху.

За інформацією від місцевої дорожньої служби, роботи проводяться у відповідності з усіма стандартами та вимогами до якості дорожньо-будівельних робіт. Вже було виконано деякі етапи проекту, зокрема, вивезено старе покриття, проведено роботи з вирівнювання дорожнього ложа та підготовку під новий асфальтний шар.

Місцеві водії та мешканці прилеглих районів висловлюють подяку муніципальним службам за ініціативу з покращення благоустрою стану доріг у місті та очікують на подальші успішні етапи реконструкції.

На даний момент робітники активно здійснюють встановлення нового асфальтного покриття, що значно поліпшить безпеку та комфорт руху на цій ділянці. Ремонтна бригада також приділяє увагу влаштуванню тротуарів та зон для пішоходів, надаючи спеціальну увагу відповідності інфраструктури вимогам доступності для людей з обмеженими можливостями.

Висловлює сподівання і місцева влада, що завершення цього проєкту покращить якість інфраструктури в даному районі, сприяючи розвитку транспортної та соціальної сфер міста. Ремонтні роботи проводяться з метою подальшого підвищення комфорту життя мешканців та водіїв, сприяючи розвитку інфраструктури міста Запоріжжя.

Очікується, що завершення ремонтних робіт по вулиці Солідарності відновить не лише стан дорожнього покриття, але й підвищить безпеку дорожнього руху в даному районі. Ремонтні бригади продовжують дотримуватися високих стандартів технічного обслуговування інфраструктури, забезпечуючи містянам належні умови для безпечного та комфортного пересування.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *