Основні рішення, прийняті на 21-й сесії міськрадиОсновні рішення, прийняті на 21-й сесії міськради

На засіданні 21-ї сесії міськради Запоріжжя було прийнято ряд ключових рішень, спрямованих на покращення життя місцевого населення та розвиток інфраструктури.

Однією з головних ініціатив стала програма зелених зон, яка передбачає створення нових парків та алей для мешканців міста. Ця ініціатива має на меті покращити екологічну ситуацію та створити комфортне середовище для активного відпочинку.

Також на сесії було ухвалено рішення про модернізацію транспортної інфраструктури. Планується розширення мережі громадського транспорту, а також впровадження новітніх технологій для поліпшення мобільності містян.

Додатково, було прийнято рішення про впровадження інноваційних енергетичних проектів для зменшення викидів та переходу до більш сталого енергетичного споживання. Це відзначається як важливий крок у напрямку збереження навколишнього середовища та забезпечення сталого розвитку.

Загалом, рішення, прийняті на 21-й сесії міськради, спрямовані на створення сучасного та сталого міста, де кожен мешканець може насолоджуватися якісними умовами життя.

У рамках загального стратегічного підходу до національної безпеки, на 21-й сесії міськради прийнято рішення виділити значні кошти на підтримку обороноздатності. За словами секретаря міської ради Анатолія Куртєва, було виділено 5 мільйонів гривень на закупівлю дронів для зміцнення оборони міста.

Це рішення вписується в ширший контекст стратегічного розвитку регіону та підвищення його військової готовності. За останній рік обсяг фінансування програми обороноздатності значно зросли, досягнувши позначки у 276 мільйонів гривень. З цієї суми понад 32 мільйони гривень призначено для закупівлі сучасних дронів, що стане важливим кроком у модернізації та забезпеченні ефективної системи оборони міста.

Це рішення отримало широку підтримку серед членів міської ради, які підкреслили важливість вдосконалення військово-стратегічного потенціалу міста в умовах зростаючих викликів та загроз національної безпеки.

Спільно з державою міська рада взяла на себе фінансування широкого спектру заходів з удосконалення інфраструктури та безпеки медичних закладів у місті. Було ухвалено рішення про спільне фінансування ремонту захисних споруд у 5 медичних установах. З бюджету міста виділено 21,5 мільйона гривень, а загальна сума софінансування, яку місто об’єднало з державним фондом, складає 95 мільйонів гривень.

В рамках цього стратегічного партнерства було призначено 5,3 мільйона гривень для ремонту сховищ на об’єктах «Водоканалу». Загальна сума софінансування в цьому випадку складає майже 21,3 мільйона гривень, що свідчить про серйозні зусилля об’єднаних зусиль держави та міста у покращенні інфраструктури та забезпеченні надійної захисту важливих об’єктів.

Міська рада приділила понад 7 мільйонів гривень на термінові роботи в аварійному будинку за адресою Соборне, 234, який знаходиться під загрозою руйнації. Також біла підтримана петиція про проведення громадських слухань з приводу пріоритетних напрямків використання бюджету міста на 2024 рік. Це свідчить про бажання влади враховувати думку та інтереси громади при прийнятті важливих фінансових рішень.

Загалом на сесії було опрацьовано понад 90 питань, що свідчить про високий рівень ефективності та відповідальності міської влади в роботі над важливими питаннями для розвитку та благополуччя міста.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *