Запорізькі комунальники продовжують ремонтні роботи в багатоповерхівкахЗапорізькі комунальники продовжують ремонтні роботи в багатоповерхівках

У Запоріжжі комунальні служби активно втручаються у питання підтримки житлового фонду міста, продовжуючи ремонтні роботи в багатоповерхових будинках.

За ініціативою місцевої влади та міського управління житлово-комунального господарства, робочі бригади взялися за важливі заходи з поліпшення житлових умов мешканців.

Наразі проводяться роботи з ремонту сходових кліток, фасадів, а також заміни віконних конструкцій у кількох багатоповерхівках різних районів міста. Ці заходи спрямовані на покращення енергоефективності та естетичного вигляду будинків, забезпечення комфортних умов для мешканців та подальше вдосконалення міського середовища.

Мешканців місцева влада закликає сприяти комунальникам під час проведення ремонтних робіт, а також повідомляти про будь-які проблеми чи побажання, щоб спільно зробити місто ще більш привабливим для життя. Ці ініціативи покликані покращити якість життя та зробити Запоріжжя ще більш затишним та сучасним містом.

Важливою складовою роботи комунальних служб в Запоріжжі стало проведення фахівцями Комунального підприємства “Запоріжремсервіс” комплексу робіт, спрямованих на відновлення та покращення житлово-комунальної інфраструктури міста.

Минулого тижня спеціалісти з ліквідації наслідків ракетного обстрілу та непогоди активно втручалися в ситуації, забезпечуючи швидке та ефективне прибирання пошкоджених територій. Одночасно вони продовжували здійснювати планові ремонти, які передбачені графіком, а також відгукувались на заявки містян, надаючи оперативні рішення щодо потреб у ремонті житлових приміщень та комунальної інфраструктури.

Міська влада висловлює подяку фахівцям за їхню невтомну працю та оперативність у вирішенні викликів, що виникають в місті. Разом із комунальниками вдало вдається забезпечити безпеку та комфорт для всіх мешканців Запоріжжя.

Протягом періоду з 23 по 29 листопада комунальні служби міста Запоріжжя продовжували активно здійснювати низку робіт, спрямованих на відновлення та поліпшення інфраструктури після минулих непогоди та воєнних подій. За цей час вони успішно виконали наступні завдання:

  1. Ремонт та утеплення пошкоджених вікон: Фахівці відремонтували та закрили плитами OSB вікна, що постраждали внаслідок останнього ракетного обстрілу. Також проведено роботи з відновлення покрівель на пошкоджених будівлях.
  2. Відновлення скління: У будинках, що постраждали від попередніх атак, здійснено роботи з відновлення скління, щоб забезпечити комфорт та тепло для мешканців.
  3. Прибирання наслідків негоди: Комунальники вивезли дерева, які впали під час негоди, з вулиць та прибудинкових територій, сприяючи відновленню порядку у місті.
  4. Виконання ремонтних робіт за заявками містян: Відгукуючись на звернення громадян до контакт-центру «15-80», здійснено покрівельні роботи та виконано ремонтні дії за адресами: вул. Фундаментальна, 13, вул. Незалежної України, 90, вул. Павлокічкаська, 18, пр. Соборний, 222.
  5. Ремонт та обслуговування будинків: У будинку №6 по вул. Я. Новицького відремонтовано жолоб, а на вул. Автозаводській, 56, пр. Металургів, 2В, вул. Портовій, 8, вул. В. Лобановського, 14 проведено роботи зі скління.

Комунальники Запоріжжя зосереджують увагу на ремонті та оновленні інженерних мереж, зокрема систем опалення та каналізації. Протягом минулого тижня фахівці Комунального підприємства “Запоріжремсервіс” успішно виконали ряд важливих завдань:

  1. Заміна запірної арматури систем опалення: На вулицях міста проведено заміну запірної арматури за адресами: вул. Авраменка, 14, вул. Чарівна, 32, вул. Трегубенка, 24, вул. Верхня, 10, вул. Історична, 47, пр. Соборний, 179, вул. Республіканська, 70, бул. Центральний, 27, вул. Паркова, 10, пр. Маяковського, 16. Також проведено оновлення трубопроводів у двох будинках.
  2. Заміна ділянки каналізаційної системи: У будинку №10 по вулиці Парковій здійснено заміну ділянки каналізаційної системи, спрямовану на підтримання ефективності та безперебійної роботи системи.
  3. Профілактичний ремонт внутрішніх електричних мереж: За тиждень фахівці виконали профілактичний ремонт внутрішніх електричних мереж на 18 об’єктах, включаючи вул. Валерія Лобановського, 14, вул. Трегубенка, 11, вул. Історичну, 42, вул. Космічну, 87, та пр. Соборний, а також трійку будинків по пр. Соборному. Планується продовження аналогічних робіт у 17 будинках міста на наступному тижні.

Ці заходи свідчать про системність та високий рівень відповідальності комунальних служб у забезпеченні надійності та комфорту інфраструктури міста для його мешканців.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *