Втрати Росії на Запоріжжі вп’ятеро більші, ніж у ЗСУ – WSJВтрати Росії на Запоріжжі вп’ятеро більші, ніж у ЗСУ – WSJ

Армія РФ у Запорізькій області втратила у п’ять разів більше артилерії, ніж Збройні сили України.

Як пише The Wall Street Journal, близько 70% бойових втрат ЗСУ є результатом артилерійських ударів окупантів. Тому знищення російської артилерії буквально допомагає рятувати життя захисників.

У виданні наголошують, що Україна має перевагу в точності над артилерією РФ, хоча загарбники все ще мають більшу кількість гармат і артустановок. Знищувати ворожу артилерію допомагає західне озброєння та винахідливість українських військових. Таким чином ЗСУ вдалося здобути паритет, де РФ раніше мала перевагу.

За даними незалежної групи аналітиків WarSpotting, яка відстежує задокументовані втрати техніки з обох сторін, від початку контрнаступу ЗСУ у червні було знищено 177 російських гармат і реактивних систем залпового вогню. У Запорізькій області знищено 92 одиниць артилерійської техніки росіян, тоді як Україна втратила 19 одиниць.

Антон Ревуцький

By Антон Ревуцький

Запорізький журналіст-кореспондент. Народився і виріс у Запоріжжі, де відразу ж виявив пильний інтерес до подій у своєму рідному місті. Обіймав посаду кореспондента в одному з провідних медіа-видань Запоріжжя, де активно висвітлював найактуальніші події, від політичних розворотів і суспільних ініціатив до культурних заходів та спортивних досягнень міста. Завжди ставив свою роботу з великою відданістю, прагнучи надати читачам об'єктивну та цікаву інформацію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *