Після окупації ЗАЕС була в режимі блекауту вже сім разівПісля окупації ЗАЕС була в режимі блекауту вже сім разів

У результаті окупації Запорізької Атомної Електростанції (ЗАЕС) регіон вже вп’яте стикнувся з режимом блекауту, останнім разом це сталося вже сьомий раз.

З моменту окупації ЗАЕС російськими військами, режим блекауту у районі станції вже відзначився 7 випадками повного відключення електропостачання. Про це інформує в.о. голови Держатомрегулювання Олег Коріков під час ефіру марафону “Єдині новини”.

Ситуація в районі станції залишається напруженою, існує загроза подальших перебоїв у подачі електроенергії.

Після початку війни та вторгнення ворога на територію ЗАЕС та встановлення контролю над нею, виникла серія блекаутів, що призвела до великих труднощів для місцевого населення. Забезпечення електроенергією стало надзвичайно складним завданням через втручання в енергетичну інфраструктуру.

Уряд та місцева влада активно працюють над пошуком рішень та впровадженням заходів для стабілізації ситуації та відновлення нормального енергозабезпечення в районі. Разом з тим, ситуацію визнають складною та вимагають комплексного підходу для забезпечення безпеки та зручності для громадян.

“Вже 7 разів було повне знеструмлення атомної станції, а це може призвести навіть до аварії з викидом радіоактивних речовин за межі ЗАЕС”, – зауважив Коріков.

Така ситуація є додатковою загрозою для безпеки та функціонування енергоблоків станції. Олег Коріков підкреслив, що російські війська використовують приміщення ЗАЕС для укриття та ремонту своєї воєнної техніки, що ще більше ускладнює ситуацію на атомній електростанції.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *