У Запоріжжі перейменують вулицю Якова ПункінаУ Запоріжжі перейменують вулицю Якова Пункіна

В Запоріжжі змінюють історичні назви вулиць, проспектів, тощо. Це буде відображати сучасні цінності та сприятиме створенню нового культурного простору.

Оскільки міська влада прийняла рішення про перейменування вулиці, що носить ім’я видатного олімпійського чемпіона. Рішення прийнято в контексті широкого обговорення героїв, які знаходяться під певними контекстами.

Нова назва вулиці буде відображати сучасні цінності та сприятиме створенню простору, який відзначатиме диверситет і включеність. Місцева влада активно залучається до цього процесу, надаючи свої пропозиції та висловлюючи думки щодо нової назви вулиці, що визначатиме дух міста та його історичні перспективи.

Провідний важковаговик української греко-римської боротьби, Яков Пунін, якому присвоєно честь назви вулиці у Запоріжжі, отримав несподівано новий аналог у географії міста. Відтепер вулиця, раніше відома як Якова Пункіна, стала вулицею Артема Присяжнюка.

Перейменування було викликане бажанням вшанувати пам’ять героя, який віддав своє життя захищаючи Україну. Артем Присяжнюк став символом відваги та відданості в обличчі загрози, і нова назва вулиці є спробою вшанувати його подвиг та увічнити його ім’я в історії міста.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *