У Запоріжжі виставили на продаж торгівельний центр за 700 00$У Запоріжжі виставили на продаж торгівельний центр за 700 00$

У Запоріжжі виставили на продаж торгівельний центр за $700 000 доларів. Для нового власника відкриються широкі можливості для бізнесу та розвитку.

Фотографії об’єкта вже доступні для перегляду, а заявки на огляд та покупку ще приймаються.

Розташований за адресою Маршала Судця, 28, торгівельний центр об’єднує площу в 1 528,5 кв.м і вбудований у багатоповерховий житловий будинок. Об’єкт розташований на земельній ділянці площею 0,4964 га і має укладений договір оренди землі, що надає додаткові перспективи для нового власника.

В 2017 році торгівельний центр за адресою Маршала Судця, 28, пройшов значущу комплексну реконструкцію, спрямовану на покращення його інфраструктури. Ремонтні роботи включали відновлення покрівлі та фасаду, а також створення нових торговельних площ з окремими фасадними входами.

Ці зміни сприяли підвищенню комфорту для відвідувачів та орендарів, роблячи торговий центр більш привабливим для бізнесу та шопінгу.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *