Комунальники наводять лад у Шевченківському районіКомунальники наводять лад у Шевченківському районі

У Шевченківському районі міста Запоріжжя комунальники займаються благоустроєм: ремонтують дороги, прибирають громадський простор та забезпечують інфраструктуру у належному стані.

Протягом тижня, що минув з 24 по 30 листопада, комунальники Шевченківського району активно працювали над численними проєктами і заходами з покращення благоустрою території. Серед ключових досягнень можна відзначити:

  1. Ремонт і обслуговування доріг. Команда фахівців приділяла особливу увагу ремонту асфальтових покриттів, ліквідації ям та утриманню дорожньої інфраструктури. Це сприятиме забезпеченню безпеки дорожнього руху та комфорту для водіїв та пішоходів.
  2. Благоустрій парків та скверів. Продовжується активна робота з висадження нових дерев та квітів, а також облаштування та оновлення міських зелених зон. Завдяки цьому жителі мають змогу насолоджуватися красою природи та активним відпочинком в міських парках.
  3. Розвиток інфраструктури для дозвілля. Здійснено роботи з облаштування нових дитячих та спортивних майданчиків, створення зон для відпочинку та пішохідних маршрутів. Це сприятиме активному та здоровому способу життя серед місцевого населення.
  4. Освітлення та безпека: Проведено роботи з ремонту та модернізації систем освітлення на вулицях району, що підвищить безпеку в темний час доби.

Муніципальні служби продовжують вислуховувати думки і пропозиції місцевих мешканців для подальшого вдосконалення робіт з благоустрою. Місцева влада закликає громаду приєднатися до спільних зусиль у забезпеченні комфортного та приємного життя в Шевченківському районі.

Важливим етапом робіт комунальників за звітний період стало ефективне вирішення питань, пов’язаних із збором та утилізацією сміття. Зокрема, було проведено прибирання вулиці 8 Березня, парку по вулиці Бочарова та території меморіального комплексу “Летять журавлі”. Це сприяло підвищенню чистоти та естетичного вигляду цих місць, а також забезпечило комфорт для відвідувачів та мешканців.

По вулиці Бочарова та вулиці Стартова комунальники обрізали дерева. Це сприятиме збереженню здоров’я рослин та забезпечує безпеку для пішоходів та транспорту.

У парку ім. академіка В. Я. Клімова, скверу по вулиці Бочарова та вулиці Іванова комунальники розчистили доріжки від снігу. Ці заходи сприяють створенню безпечних та приємних умов для прогулянок мешканців району під час зимового періоду.

Комунальні служби також активно займаються ремонтними роботами по вулиці Солідарності. Встановлення бордюрів та інші завершальні роботи покликані покращити стан дорожнього покриття та забезпечити його тривалу експлуатацію. Громада сподівається на швидке завершення цього проєкту та поліпшення інфраструктури району в цілому.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *