В Олександрівському районі тривають роботи з благоустроюВ Олександрівському районі тривають роботи з благоустрою

У Олександрівському районі міста Запоріжжя розпочались обширні роботи з благоустрою, спрямовані на поліпшення життя та комфорту місцевого населення.

Протягом останніх тижнів комунальні служби активно працюють над рядом проєктів, серед яких виділяються:

  1. Благоустрій зелених зон: Відновлення та оновлення парків та скверів, висадження нових дерев та квітів, створення місць для відпочинку та розваг.
  2. Утримання доріг та тротуарів: Ремонт та покращення дорожнього покриття, ліквідація ям, забезпечення безпеки руху.
  3. Санітарна очистка та облаштування відпочинкових зон: Прибирання сміття, очищення територій від непотрібних об’єктів, створення сучасних місць для активного відпочинку.
  4. Освітлення: Модернізація та встановлення нового освітлення для забезпечення безпеки на вулицях та громадських майданчиках.

В рамках минулого тижня в Олександрівському районі інтенсивно велися роботи з благоустрою, спрямовані на поліпшення життя та зовнішнього вигляду території. Комунальні служби активно працювали над рядом важливих завдань:

  1. Ландшафтні роботи: Проведення робіт з висадження нових рослин, оновлення квітників та догляд за зеленими насадженнями. Це сприятиме створенню привабливих зон для відпочинку та покращенню естетичного вигляду місцевості.
  2. Ліквідація наслідків негоди: У зв’язку із негодою, співробітники комунальних служб докладали зусиль для відновлення пошкоджених об’єктів інфраструктури. Виправлення наслідків стихійного лиха включало відновлення доріг, очистку від завалів та відновлення зруйнованих елементів інфраструктури.
  3. Обслуговування доріг і тротуарів: Ремонт та обслуговування доріг та тротуарів здійснюється з метою забезпечення безпеки руху, а також комфортного пересування пішоходів.

Ці роботи вказують на високий рівень відповідальності комунальних служб та їхню готовність ефективно реагувати на зміни у погодних умовах та непередбачені обставини. Місцева адміністрація висловлює подяку комунальникам за їхню вагому роботу та надає гарантію продовження підтримки і ініціатив у напрямку поліпшення якості життя у районі.

За даними Олександрівської райадміністрації, у період з 24 по 30 листопада продовжувались активні заходи щодо забезпечення безпеки та комфорту мешканців району. Спеціалізовані комунальні служби здійснили низку важливих дій:

  1. Ліквідація аварійного дерева: На вулиці Поштовій, 55, було видалено аварійне дерево на прибудинковій території житлового фонду. Роботи проводило чотири працівників, які використовували вантажний автомобіль та автопідйомник для ефективного та безпечного виконання завдання.
  2. Вивезення опалого листя: Крім того, було проведено вивезення опалого листя за різними адресами, зокрема по проспекту Соборному та вулицях Олександрівська, Тургенєва, Гоголя, Українська. Ця діяльність спрямована на підтримання чистоти та порядку на вулицях міста, а також на покращення санітарно-гігієнічних умов в місцях масового перебування громадян.

Так працівники КП «Запоріжремсервіс» активно займалися благоустроєм та покращенням інфраструктури внутрішньоквартальних доріг на вулицях Козачій та Запорізькій. Для безпечного руху мешканців по дорогах знадобилося 6 тонн відсіву.

Крім того, комунальники КП «Запоріжремсервіс» ефективно впоралися із наслідками негоди, проводячи розпилення та вивезення повалених дерев на прибудинкових територіях по вулиці Шкільній. Це дозволяє зберегти безпеку та порядок на житлових територіях, запобігти можливим негараздам та забрудненню.

Співробітники КРБП «Зеленбуд» розпилили та вивезли 3 повалених дерева на вулицях Гоголя та Козачій, а також у сквері Пушкіна та обрізали 7 зламаних гілок у сквері Пушкіна та у зелених зонах по вулиці Шкільній.

КП «Запоріжремсервіс» продовжує активні заходи з ліквідації наслідків негоди та благоустрою на території Олександрівського району. У рамках минулого тижня було успішно виконано розпил та вивіз повалених дерев, зокрема на прибудинковій території по вулиці Шкільній, 13, та розпил поваленого дерева по вулиці Шкільній, 46а. Ці заходи спрямовані на відновлення нормального функціонування та безпеки місцевості.

На наступний тиждень заплановано проведення робіт з благоустрою, які включають видалення аварійних дерев та вивезення опалого листя. Ці заходи сприятимуть покращенню зовнішнього вигляду району, а також забезпечать безпеку та комфорт для його мешканців.

Адміністрація КП «Запоріжремсервіс» висловлює подяку громаді за співпрацю та допомогу у виявленні та ефективному вирішенні проблем на території району. Спільні зусилля сприяють створенню чистого, безпечного та комфортного середовища для всіх мешканців.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *