У Запоріжжі відбувся благодійний майстер-клас для дітей з інвалідністюУ Запоріжжі відбувся благодійний майстер-клас для дітей з інвалідністю

У Запоріжжі відбувся рухливий та надзвичайно позитивний події благодійний майстер-клас, спрямований на розвиток та підтримку дітей з інвалідністю.

Організаторами стали місцеві благодійні організації, сприяючи створенню унікального простору для творчості та самовираження та забезпечили всіма необхідними матеріалами дітей, щоб кожен міг виразити свою унікальну творчість та відчути радість від спілкування та спільної творчості.

Майстер-клас із миловаріння, організований благодійною організацією “Карітас Запоріжжя”, допоміг дітям з інвалідністю виявити свою творчість та навички в різноманітних сферах.

Кожен учасник майстер-класу мав унікальну можливість власноруч створити свій ароматний мило-виріб, розпочинаючи з обирання форми та закінчуючи вибором аромату. Діти отримали можливість не лише розкрити свої творчі потенціали, але й відчути себе часткою цього особливого процесу, що позитивно позначилося на їхньому самопочутті та емоційному стані.

Для виготовлення мила на благодійному майстер-класі було підготовлено всі необхідні матеріали, які допомогли дітям не лише творити, а й розвивати свої творчі та практичні навички. Організатори вже заздалегідь приготували фігурки, мильну основу, рідкі барвники, косметичну олію, антисептики та формочки, забезпечуючи учасників всім необхідним для створення унікальних творів.

Такий алгоритм дозволяє дітям паралельно вчитися, розвивати свої навички та одночасно вивчати читання. Усі матеріали, які використовувалися, були закуплені в спеціалізованому магазині, а базові компоненти відзначили гіпоалергенністю, що робить їх безпечними для роботи з дітьми, включаючи тих, хто має особливі потреби, такі як аутизм.

Захід, що відбувся у “Карітас Запоріжжя”, став частиною проєкту, спрямованого на благодійність та реабілітацію дітей з інвалідністю. Щотижня проводяться подібні заходи, які не лише допомагають у соціалізації дітей, але й створюють сприятливий простір для їхнього творчого та особистісного розвитку.

Заходи включають щотижневі майстер-класи та батьківські дні, що сприяють більш ефективній роботі над реабілітацією дітей та їх соціальною адаптацією. Мета подібних ініціатив — не лише навчити дітей різноманітним технікам, але й викликати їхній інтерес та радість від творчості, що може стати частиною арт-терапії.

Майстер-клас із миловаріння, який тривав майже годину, дозволив дітям власноруч створити мило, а отримані результати стали для них особливими та цінними творіннями, які діти із задоволенням забрали із собою.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *