Комунальники з території Хортицького району вивезли 8 вантажівок сухого гілляКомунальники з території Хортицького району вивезли 8 вантажівок сухого гілля

У Хортицькому районі Запоріжжя комунальники вивезли 8 тон вантажівок сухого гілля з прибудинкових територій та парків.

У Хортицькому районі Запоріжжя надалі тривають систематичні заходи з благоустрою та утримання порядку на території району. За інформацією, наданою районною адміністрацією, щодня активно ведуться роботи з підтримання чистоти та естетичного вигляду місцевих територій.

Протягом тижня, з 24 по 30 листопада, комунальні служби та підрядні організації були залучені до виконання широкого спектру завдань. Спільними зусиллями вдалося вивести сміття, прибрати прибудинкові території, а також провести обрізку та догляд за зеленими насадженнями.

Ці заходи не лише покращують блаугоустрій та зовнішній вигляд Хортицького району, але і сприяють створенню комфортних та безпечних умов для місцевого населення. Місцева влада продовжує приділяти увагу питанням благоустрою та регулярно інформує громадськість про проведені роботи в рамках цієї напрямної діяльності.

Підрядна організація ТОВ “Компанія Торгуніверсал” продовжує активно виконувати завдання з вивезення сухого гілля з прибудинкових територій Хортицького району. За минулий тиждень спеціалісти організації навантажили та вивезли 8 вантажівок сухого гілля з вулиць Василя Сергієнка, Маршала Судця, Світла, проспекту Ювілейного та Інженера Преображенського.

Працівники КП “ЕЛУАШ” прибирали вулицю Запорозького козацтва від наслідків снігопаду. Для цього було використано 8 тонн суміші для посипання автошляхів, тротуарів та зупинок громадського транспорту. А також зробили ямковий ремонт асфальтового покриття на різних ділянках, включаючи міст Преображенського, вулицю Рубана та Курузова.

Такі ініціативи спрямовані на забезпечення належного стану території та зручності для мешканців Хортицького району.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *