До мобілізаційних процесів у Запоріжжі залучається комунальне підприємство «Муніципальна варта»До мобілізаційних процесів у Запоріжжі залучається комунальне підприємство «Муніципальна варта»

У Запоріжжі стартували мобілізаційні процеси, до яких активно залучається комунальне підприємство “Муніципальна варта”.

Ця ініціатива призначена для мобілізації ресурсів та забезпечення ефективної підтримки громади в умовах надзвичайних ситуацій. Безпеку та підтримку містян під час різноманітних кризових ситуацій забезпечує комунальне підприємство “Муніципальна варта”. Компетентність та досвід колективу дозволяють ефективно взаємодіяти з різними службами та владними органами для координації дій у важливі моменти.

Муніципальна варта вже розпочала організацію навчань, перевірку засобів комунікації та забезпечення необхідним обладнанням на випадок екстрених ситуацій. Ці заходи проводяться у тісній співпраці з місцевою владою та правоохоронними органами.

Залучення “Муніципальної варти” до мобілізаційних процесів є важливим кроком для готовності міста до надзвичайних ситуацій та забезпечення безпеки та захисту громади.

Наразі “Муніципальна варта” вже успішно сформувала 21-у мобільну групу, яка об’єднує представників Територіальної централізованої керівництва (ТЦК), поліції та самого комунального підприємства. Ця інтегрована команда призначена для спільної роботи та координації дій у разі виникнення надзвичайних обставин.

Новостворена мобільна група вже провела низку навчань та тренувань для вдосконалення механізмів взаємодії та оперативності у вирішенні екстрених ситуацій.

Мобільні групи “Муніципальної варти” будуть проводити обхід по домівках та інформувати військовозобов’язаних громадян, які не з’явилися за повісткою до військкомату або не отримали її.

Ця ініціатива спрямована на підтримку діючих механізмів мобілізації та забезпечення вчасного та правильного реагування на виклики військової служби.

Для ефективності цих заходів, голови ОСББ та керуючі компанії мають надавати доступ до під’їздів, сприяючи нормальному проведенню обходів та ідентифікації осіб, які не викликалися до військкомату.

Перший заступник міського голови Запоріжжя, Олександр Власюк, підкреслив, що групи опрацьовують обхід з ранку (з 7:00 до 9:00) та в пізній час (з 17:00 до 19:00) поза робочим часом. Основним завданням є повідомлення громадян, які не з’явилися, про необхідність пройти медичне обстеження та провести звірку у військкоматах. Ця ініціатива направлена на забезпечення високого рівня інформаційної свідомості серед громадян та дотримання норм військового обов’язку.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *