Запорізькі комунальники продовжують підтримувати лад у містіЗапорізькі комунальники продовжують підтримувати лад у містіЗапорізькі комунальники продовжують підтримувати лад у місті

У Запоріжжі комунальники продовжують активні заходи з підтримки порядку та чистоти у місті. Спільні зусилля комунальних служб сприяють створенню комфортного та безпечного середовища для всіх мешканців.

Професіонали Комунального ресурсного бюро послуг “Зеленбуд” та Комунального підприємства “Титан” взялися за прибирання вулиць від випадкового сміття та листя, а також за догляд за зеленими насадженнями. За цей час було вивезено значну кількість сміття та зелених відходів, забезпечуючи тим самим доглянутий вигляд громадських місць.

Додатково, комунальники приділяли увагу стану дорожнього покриття, виправляючи дефекти та забезпечуючи безпеку руху. Зокрема, проведені роботи з ремонту асфальтового покриття та обслуговування тротуарів сприятимуть поліпшенню інфраструктури міста.

Інтенсивні роботи з благоустрою та ремонту інфраструктури сприяють не лише поліпшенню зовнішнього вигляду міста, а й підвищують якість життя для всіх мешканців. Департамент муніципального управління підкреслив важливість цих ініціатив та висловив вдячність комунальникам за їхню невтомну працю на благо громади.

Спеціалісти комунальної служби “ЕЛУАШ” вирішили ефективно покращити стан доріг у місті Запоріжжя, провівши ряд необхідних заходів. Механічне та ручне прибирання доріг від наносного ґрунту та технологічного матеріалу стало однією з ключових складових робіт, які спрямовані на поліпшення дорожньої інфраструктури.

Всього було охоплено 60 вулиць міста, а вивезено 431,1 тонн сміття. Проведені поточні середні та поточні дрібні ремонти асфальтового покриття на 10 вулицях значно покращили безпеку та комфорт руху для учасників дорожнього руху.

Додатково, було здійснено укладання нового асфальту на площі 691,49 кв. м, що не лише покращує естетичний вигляд міста, а й гарантує довговічність дорожнього покриття. Також, здійснено ремонт 8 елементів зливової каналізації, спрямований на забезпечення нормального відведення води та запобігання можливим проблемам у міській інфраструктурі.

Ці заходи стають частиною системної роботи комунальників у напрямку удосконалення міської інфраструктури та підвищення якості життя мешканців Запоріжжя.

Спільна діяльність фахівців інспекції з благоустрою та інспекторів КП “Муніципальна варта” в Запоріжжі спрямована на забезпечення порядку та виконання норм законодавства у сфері благоустрою міста. Протягом останнього періоду були виявлені та зафіксовані численні порушення, на які реагували обидва комунальних підприємства.

Зокрема, фахівці інспекції з благоустрою склали 3 протоколи щодо адміністративних правопорушень та надали 4 вимоги щодо порушення норм законодавства в сфері благоустрою. Це свідчить про невідхідність дотримання міських стандартів та забезпечення належного стану громадських просторів.

Інспектори КП “Муніципальна варта” в свою чергу склали 17 протоколів щодо адміністративних правопорушень, з яких 16 за статтею 152 КУпАП та 1 за частиною 2 статті 156 КУпАП. Це свідчить про різноманітні аспекти порушень та акцентує на необхідності вжиття заходів для відновлення порядку та дотримання закону.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *