Запорізька шашкова спільнота готується до дитячого чемпіонату світу / Фото: zp.gov.ua

Українська шашкова спільнота в Запоріжжі готується до надзвичайно важливих міжнародних змагань, а саме дитячого чемпіонату світу з шашок. Підготовка команди відбувається на базі спортивної школи № 8 в місті.

Спортивна школа № 8 відома своєю спеціалізацією на інтелектуальних видах спорту, зокрема шахах та шашках. Наразі в цьому закладі навчається приблизно 200 учнів, і цінні тренування відбуваються в онлайн-форматі.

Запоріжці приймуть участь у чемпіонаті світу з шашок / Фото: zp.gov.ua

У цьому році молоді вихованці ДЮСШ здобули значну кількість нагород на національних та європейських чемпіонатах, і тепер вони готові вразити світ на всесвітньому етапі у Польщі. У змаганнях візьмуть участь 5 найкращих спортсменів із Запоріжжя.

“Ще під час пандемії всі наші тренера навчилися проводити онлайн-тренування. Це дуже зручно в 21-му сторіччі, адже економіть час для дітей, щоб добратися до тренування або поїхати. Коли маленькі діти, не потрібно залучати батьків, щоб вони з роботи поспішали їх відводити. Чемпіонів багато не буває, тому сьогодні будуть тільки ті, хто планує їхати на чемпіонат світу, який відбудеться в кінці жовтня – на початку листопада”, – розповів тренер-викладач, багаторазовий чемпіон світу та Європи з шашок Богдан Панченков.

ДЮСШ № 8 завжди визначалася як одна з найкращих шкіл, спеціалізованих на інтелектуальних видах спорту в Україні. За час свого існування, вона багато разів демонструвала найкращі результати, і директор ДЮСШ № 8 Олег Компанієць, пишається тим, що їхні вихованці стабільно вибирають призові місця на чемпіонатах світу та Європи.

“Коли Україна стала незалежною, ми були однією з найкращих шкіл. З тих пір і досі намагаємось брати участь у всіх міжнародних змаганнях. За останні 16 років у нас не було жодної прогавини в плані медалей на чемпіонатах світу та Європи. Наші діти постійно займають призові місця. Я вважаю, це дуже показово,” – поділився директор школи.

Дмитро Сарниченко

By Дмитро Сарниченко

До роботи у ZaporigNews працював кореспондентом у різних виданнях Запоріжжя. Також маю досвід роботи фотографом. У вільний час захоплююсь подорожами та гірським туризмом. Хобі допомагає знайти натхнення та відновити сили для подальшої роботи у медіа-сфері.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *