Запоріжці продовжують здобувати нагороди й відзнаки у спортивних змаганняхЗапоріжці продовжують здобувати нагороди й відзнаки у спортивних змаганнях

Вихованці ДЮСШ № 10 у Запоріжжі продовжують наполегливо готуватися до майбутніх змагань, залишаючись визнаними у світі спорту.

Тренування зі спортивної аеробіки відбуваються у спорткомплексі «Запорізької політехніки», але навіть під час тренувань триває зважена увага до безпеки. Тренери розповідають, що підготовка молодих спортсменів дещо ускладнена, оскільки рід час тривоги заняття потрібно припиняти. Тим не менше, діти виявляють високий рівень стійкості навіть у таких неспокійних умовах.

Підготовка до змагань, зокрема чемпіонату Європи, в даний час стає викликом. Навіть у передостанні дні перед від’їздом відмінялись всі тренування через повітряні тривоги, що ускладнює процес готовності до спортивних змагань та вимагає від спортсменів великої адаптації та дисципліни.

Спортсмени з Запоріжжя продовжують вражати високим рівнем в підготовці. Вихованці ДЮСШ №10 націлені на нові вершини і готуються до чемпіонату України зі спортивної аеробіки, який розпочнеться навесні наступного року.

Їхні високі стандарти та витримка в умовах труднощів свідчать про справжню відданість спорту.

На відділенні аеробіки у спортивній школі №10 займаються понад шістдесят учнів у трьох різних групах віком від 6 до 18 років. Це свідчить про зростаючий інтерес молоді до спортивної аеробіки та високий рівень популярності цього виду занять в школі.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *