У Запоріжжі відбувся волонтерський форумУ Запоріжжі відбувся волонтерський форум

У Запоріжжі успішно пройшов волонтерський форум, який об’єднав багатьох активістів, волонтерів та представників місцевої влади.

Учасники форуму мали можливість представити свої благодійні ініціативи, обговорити поточні та майбутні проекти, а також знайти нові шляхи співпраці. Ініціатива виявилася важливим кроком у розвитку волонтерського руху в місті, сприяючи його динаміці та взаєморозумінню серед учасників.

Представникам благодійних та громадських організацій були присуджені «Ордени Пошани» та Почесні грамоти міськвиконкому, як визнання їхньої нелегкої, але надзвичайно важливої праці на благо міста та його мешканців. Важливий аспект форуму стало відзначення вагомого внеску волонтерів у розвиток супільства.

Це вшанування додає вольових кроків до сприяння волонтерському руху та підсилює почуття патріотизму та відданості громаді.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *