У Запоріжжі в рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» провели тематичний захід для жінокУ Запоріжжі в рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» провели тематичний захід для жінок

У Запоріжжі відбувся захід, присвячений міжнародній акції «16 днів проти насильства», спрямованої на боротьбу з насильством щодо жінок.

Учасниці заходу обговорювали актуальні питання гендерної рівності, засуджували насильство та обмінювалися думками щодо практичних шляхів протидії цьому явищу. На заході висвітлювалися не лише права жінок, але й активно обговорювалися теми дискримінації та гендерних стереотипів, спрямовуючи увагу на необхідність їхнього подолання.

Учасниці отримали можливість взяти участь у майстер-класах, де вивчали навички позування, створення зачісок та інше. Наголошуючи на тому, що кожна жінка має право вільно виражати себе та відчувати себе комфортно у своєму вигляді у суспільстві. Після успішного майстер-класу зі створення модних повсякденних зачісок розпочався захід «Краса проти насильства». На наступному етапі учасниці вивчали мистецтво вдалого фотозйомки. Експерти з фотографії ділилися цінними порадами щодо вибору локації, правильного освітлення та визначення оптимального ракурсу для створення ефектних зображень.

В рамках майстер-класу давали конкретні поради щодо створення ідеального фото: потрібно зробити 9 селфі, враховуючи різні ракурси. Зверху, посередині та знизу, аналогічні кадри з правої та лівої сторін. Такий підхід дозволяє кожній учасниці самостійно визначити оптимальний ракурс, який найкраще підходить для її обличчя та вигляду. Переглядання отриманих фото в галереї дозволяє зробити наглядний висновок та визначити найвигідніший ракурс для подальших фотосесій.

Також на заході був організований майстер-клас із самооборони для жінок, який проводив кваліфікований тренер. Учасниці отримали практичні навички та стратегії самозахисту, сприяючи їхньому почуттю безпеки та готовності до ефективних дій у різних життєвих ситуаціях.

Кар’єрний хаб «ВОНА» в Запоріжжі стає цінною підтримкою для сучасних жінок у виборі професії, розвитку кар’єри та реалізації особистих потенцій. Ця ініціатива активно сприяє розбудові гендерної рівності, дозволяючи жінкам вільно обирати свій шлях у сфері праці та вдосконалювати навички через різноманітні тренінги та заходи.

Кар’єрний хаб «ВОНА» допомогає жінок у сучасному світі праці знайти себе: написати резюме, знайти вакансії, визначити здібності та потенціал кожної учасниці, а також активно впроваджує перенавчання. Зараз особливий попит на перекваліфікацію в б’юті-сферу, а інші успішні приклади, такі як бухгалтерія, SMM-менеджмент і офісне управління, свідчать про великий успіх програм та ресурсів, які пропонує хаб «ВОНА».

Незважаючи на досягнуті успіхи, жінки надалі стикаються із випадками гендерної дискримінації, яка проявляється як на особистому, так і на професійному рівні. У таких ситуаціях фахівці рекомендують негайно звертатися до відповідних структур для захисту своїх прав та ефективного вирішення конфліктних ситуацій. Це важливий крок у забезпеченні рівноправ’я та створенні умов для успішного та справедливого участі жінок у всіх сферах життя.

Система підтримки в Україні щодо боротьби з гендерною дискримінацією є досить розвинутою. Органи поліції та гарячі лінії державних та громадських структур активно працюють, включаючи громадські та міжнародні неурядові організації. Такі організації, як “Ла Страда”, створили гарячу лінію для надання підтримки постраждалим від дискримінації. Також, Офіс уповноваженого з прав людини забезпечує можливість подання заявок через веб-сайт та гарячу лінію, щоб швидко та ефективно вирішувати справи, пов’язані із порушеннями прав.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *