Запоріжжя - учасник сімнадцятого Українського муніципального форумуЗапоріжжя - учасник сімнадцятого Українського муніципального форуму

Запоріжжя долучилося до участі у сімнадцятому Українському муніципальному форумі. Участь Запоріжжя в форумі визначається як важливий крок у зміцненні співпраці та обміні досвідом між містами України.

Місто представило свої досягнення та приєдналося до обговорень з іншими муніципалітетами, спільно намагаючись знаходити ефективні рішення для покращення якості життя громадян та розвитку місцевих ініціатив.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв наголосив, що участь Запоріжжя у сімнадцятому Українському муніципальному форумі визначається як значущий майданчик для відкритих дискусій між представниками громад, держави та міжнародними партнерами.

Місто активно вносить свій вклад у формування стратегічних рішень, спрямованих на розвиток та покращення якості життя громадян України, а також на сприяння міжмуніципальній співпраці та обміну кращими практиками.

На цьогорічному Форумі приєдналися представники європейських муніципалітетів, міжнародних організацій, органів державної влади та майже 400 громад. Запоріжжя взяло активну участь в цьому заході, обмінюючись досвідом та ініціативами з іншими учасниками. Участь у міжнародному Форумі дозволяє місту укріплювати свою роль у глобальних діалогах та активно приймати участь у формуванні муніципальної політики.

У рамках участі в сімнадцятому Українському муніципальному форумі, представники Запоріжжя активно приєдналися до панельних дискусій з такими темами, як «Реалізація доповіді Європейської Комісії «Україна 2023» в регіональній політиці, бюджетному забезпеченні та наданні публічних послуг у громадах», «Єднання для Перемоги, відновлення і розвитку України», а також «Зміцнення демократії та відкритого врядування як запорука успішної децентралізації в майбутній Україні». Ці панельні обговорення створюють простір для обміну ідеями та розгляду ключових аспектів розвитку муніципальних структур та громад.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *