а будівництво фортифікаційних споруд в Запорізькій області виділили 31,7 млн грна будівництво фортифікаційних споруд в Запорізькій області виділили 31,7 млн грна будівництво фортифікаційних споруд в Запорізькій області виділили 31,7 млн грн

Уряд України ухвалив важливе рішення про виділення 31,7 мільйонів гривень для будівництва фортифікаційних споруд в Запорізькій області. Кошти будуть розподілені з резервного фонду державного бюджету України.

Представники уряду висловили сподівання, що реалізація проекту сприятиме не лише зміцненню обороноздатності області, але й покращить загальну стабільність та безпеку регіону в цілому. Розпочаття будівництва фортифікаційних споруд є важливим кроком у рамках стратегії національної безпеки, яка передбачає активний захист країни та її територіальної цілісності.

Виділення фінансових ресурсів для будівництва фортифікаційних споруд свідчить про визнання необхідності створення надійної системи захисту на території Запорізької області. Цей крок входить у загальний контекст стратегічних заходів з підвищення безпеки та відповіді на можливі загрози.

«Виділення коштів дозволить завершити роботи зі зведення додаткових фортифікацій на одному з важливих напрямків. Будівництво фортифікаційних споруд є одним із пріоритетних та необхідних заходів для посилення національної безпеки країни та спроможностей оборони», — підкреслила Перший віцепрем’єр-міністр та Міністр економіки України Юлія Свириденко.

За її словами, реалізація цього проекту визначається як стратегічно важливий крок, спрямований на зміцнення національної обороноздатності та відповідь на можливі загрози. Використання коштів з резервного фонду державного бюджету свідчить про рішучість уряду забезпечити ефективні заходи безпеки та відстроїти систему оборони у напрямку оптимального реагування на сучасні виклики та загрози.

Цей крок також підкреслює важливість інтегрованого підходу до забезпечення безпеки, який передбачає використання сучасних технологій та облаштування фортифікаційних споруд в стратегічно важливих місцях.

Запоріжці отримають можливість активно впливати на формування міського бюджету та визначення пріоритетних видатків наступного року. Ініціаторами цього нововведення стали запорізькі активісти, які запустили петицію з метою надання громадянам більшої участі в процесі прийняття фінансових рішень на рівні міста чи області.

“Ми вважаємо, що активна участь громадян у визначенні бюджетних пріоритетів є важливою для створення більш раціональних та спрямованих на реальні потреби рішень. Це є кроком у напрямку підвищення відповідальності та ефективності місцевого управління”, — зазначають ініціатори петиції.

Підписники петиції висловлюють надію, що ця ініціатива стане прикладом для інших регіонів країни та сприятиме активній громадській участі в процесах управління та прийняття важливих фінансових рішень.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *