Комунальні служби Запоріжжя продовжують виконувати планові ремонтні роботиКомунальні служби Запоріжжя продовжують виконувати планові ремонтні роботиКомунальні служби Запоріжжя продовжують виконувати планові ремонтні роботи

Комунальні служби міста Запоріжжя активно впроваджують планові ремонтні заходи для підтримки і покращення інфраструктури.

Протягом періоду з 30 листопада по 6 грудня, комунальне підприємство “Запоріжремсервіс” активно здійснювало планові та невідкладні роботи. Крім запланованих обслуговувань, комунальники вдало ліквідували наслідки попередніх ворожих обстрілів, покладаючи основний акцент на відновлення інфраструктури та безпеки місцевого населення.

Включають у себе ремонтні роботи не лише відновлення пошкоджених будівель, але і масштабні заходи зі скління. За минулий тиждень було успішно опрацьовано понад десять адрес, що сприяє відновленню житлового фонду та покращенню умов проживання для мешканців.

Також комунальні служби “Запоріжремсервіс” активно виконують поточні ремонти. Наразі завершено покрівельні роботи в будинках за адресами: Тбіліська, 11; Шевченка, 42; Павлокічкаська, 50; Алмазна, 47; Посадочна, 4; Фундаментальна, 17.

Додатково, у будинках №5 на вулиці Посадочній та №8 на вулиці Сталеварів відремонтовано двері, що сприяє підтримці житлового фонду та забезпеченню його безпеки та комфорту.

Також на вулицях Перемоги, 42А; В. Лобановського, 29 і Сорочинській, 15, комунальники успішно провели оновлення каналізаційних трубопроводів. У будинку 38А на вулиці Історичній була вдосконалена ділянка системи опалення, в той час як за адресою №4 у провулку Черепашковому відбулася заміна частини системи холодного водопостачання.

За сімома адресами також виконано заміну арматури на мережах теплопостачання. Ці заходи спрямовані на благоустрій та підвищення ефективності та надійності комунальної інфраструктури міста.

У перший тиждень грудня фахівці підприємства “Запоріжремсервіс” продовжили свою діяльність, здійснюючи профілактичний ремонт внутрішніх електромереж у 17 житлових будинках. Ці заходи спрямовані на забезпечення безпеки та нормального функціонування електромереж у житлових приміщеннях міста.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *