У Запоріжжі на Алеї Героїв встановили нові призмиУ Запоріжжі на Алеї Героїв встановили нові призми

У Запоріжжі на Алеї Героїв з’явилася нова арт-інсталяція — 20 призм з іменами полеглих запорізьких воїнів. Це — символ пам’яті, що буде слугувати нагадуванням про тих, хто віддав своє серце заради майбутнього.

Призма на Алеї Героїв стала своєрідним символом. Місцева влада сподівається, що призми стануть не лише виразом мистецтва, а й невмирущим свідченням героїзму та самопожертви. Ці призми несуть у собі не тільки відображення краси, але і велич найкращих синів та дочок нашого міста, які віддали своє життя заради миру та незалежності.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв наголосив:

“Ще двадцять втрачених життів, за якими стоять осиротілі діти, зруйновані душі дружин, спустошені долі батьків… Загибель кожного нашого воїна – болюча рана, яка нагадує нам про ціну волі та важливість єдності. Вони були нашим справжнім щитом і мечем тут на землі, а нині оберігають мир над нашим містом на небесах”.

Призми на Алеї Героїв – це символ пам’яті, що буде слугувати нагадуванням про неперевершений внесок тих, хто віддав своє серце заради майбутнього. Вони завжди залишаються світлом над нашим містом, натхненням для нових поколінь та вічним героїчним витвором запорізької гордості.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *