У Запоріжжі розпочалися святкові новорічні заходи для дітейУ Запоріжжі розпочалися святкові новорічні заходи для дітей

У Запоріжжі місцева влада організовує різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб зробити свято неповторним для дітей різного віку.

Парки, сквери та інші громадські місця прикрашені святковою ілюмінацією, а на вулицях розгорнуті тематичні ярмарки та розваги.

Серед заходів плануються новорічні концерти, майстер-класи, казкові перфоманси та зустрічі з улюбленими казковими героями. Діти матимуть можливість зустрітися з Дідом Морозом та Снігуронькою, прийняти участь у різноманітних конкурсах та отримати подарунки.

Новорічна атмосфера запоручить наймолодшим мешканцям міста незабутні враження та веселий настрій, а батькам – спостерігати за радістю та захопленням своїх дітей під час цього чарівного періоду.

Цього року в Запоріжжі організатори вирішили приділити особливу увагу безпеці та комфорту учасників новорічних свят. Замість традиційної вуличної ялинки встановили дві локації у мультифункціональних укриттях “Незламний Хаб” та “Незламний Титан”. Це рішення дозволяє уникнути негоди та забезпечити максимальний комфорт для учасників заходів.

В обох укриттях буде організовано низку заходів для дітей та дорослих, включаючи майстер-класи, розваги та концерти. У безпечному та теплому середовищі діти зможуть насолоджуватися казковою атмосферою святкових свят, а батьки матимуть змогу спокійно відзначити цей час з родиною та друзями. Такий формат святкування дозволяє зберегти традиції та забезпечити найвищий рівень безпеки для всіх учасників святкового заходу.

У мультифункціональних укриттях “Незламний Хаб” та “Незламний Титан” створено спеціальні зали та арени, де відбуватимуться цікаві та захоплюючі заходи для різних вікових груп. На відвідувачів чекають новорічні ярмарки, де можна придбати веселих подарунків та смачної кулінарії. Маленькі майстри матимуть можливість взяти участь у творчих майстер-класах та створити власні новорічні шедеври.

Організатори заходу також підготували виступи артистів, які подарують глядачам незабутні враження та піднять святковий настрій. Усі відвідувачі матимуть змогу зустріти Діда Мороза та Снігуроньку, отримати подарунки та зануритися у чарівну атмосферу святкових днів. Заходи у мультифункціональних укриттях стануть справжньою родинною традицією та чарівним святковим приголомшенням для всієї громади Запоріжжя.

У день Святого Миколая, святковий цикл заходів у «Незламному Хабі» започаткував свою роботу, приймаючи в обійми радості та веселощів понад 300 діток, якими опікуються різні департаменти Запорізької міської ради. Протягом трьох днів дітлахам обіцяють безліч розваг, подарунків та тепла. Цей ініціативний крок Запоріжжя підкреслює важливість сприяння щасливому та радісному дитинству для всіх, незалежно від їхнього життєвого шляху та обставин.

Особливу увагу надали дітям, які потребують особливого підходу до святкування —  це діти військовослужбовців, діти з багатодітних сімей, діти матерів-героїнь, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти внутрішньо переміщених осіб. Також серед гостей свята —  маленькі вихованці служби у справах дітей, представлені дітьми з прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, опікунських родин, а також сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З нагоди Дня Святого Миколая, дітям Запоріжжя було приготовано надзвичайно радісне та захоплююче святкове події. Секретар міської ради Анатолій Куртєв особисто привітав юних мешканців міста із цим святом.

Одним із основних подарунків для дітей стала чудова вистава “Сhristmas круїз. Відправлення з платформи 2024”, яка відбулася у «Незламному Хабі» в палаці культури «Орбіта». У цьому захоплюючому Christmas круїзі діти разом із дорослими мали можливість вирушити в чарівну подорож на експресі з веселим Драконом. Вони відвідали льодову брилу, познайомилися з пінгвінами, спостерігали за ельфами, які готують подарунки, та особисто зустрілись із чарівником Сантою.

Для всіх діточок це була неймовірна можливість насолодитися святковою атмосферою та отримати незабутні враження від цієї магічної події. Крім того, до Дня Святого Миколая та новорічних свят усі маленькі відвідувачі отримали солодкі подарунки, що додало радісних емоцій до цього чарівного святкового періоду. Вистава “Сhristmas круїз. Відправлення з платформи 2024” буде доступна для відвідування з 16 грудня, даруючи радість та веселощі всім охочим.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *