27 жовтня в Україні проводять радіодиктант національної єдності 202327 жовтня в Україні проводять радіодиктант національної єдності 2023

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності 2023 запланували на 27 жовтня. Текст для нього підготувала українська письменниця, поетеса і перекладачка, лауреатка Шевченківської премії 2023 Катерина Калитко.

Текст радіодиктанту національної єдності 2023, над яким працювала Катерина Калитко, матиме назву “Дороги України“.

Радіодиктант національної єдності 2023 отримав назву “Дороги України” / Фото: pixabay.com

Цьогоріч радіодиктант припадає на період шкільних канікул. Тому перед організаторами постав певний виклик, як під час відпочинку залучити учнів, які в попередні роки активно долучалися до написання диктанту у школах. Також нікуди не поділися інші виклики останнього року: повномасштабна війна, повітряні тривоги і вимкнення світла.

Всеукраїнський радіодиктакт національної єдності пройде в нову дату святування Дня української мови та писемності. Тепер він припадає на 27 жовтня, замість 9 листопада, як це було раніше. Почнеться диктант об 11:00 ранку.

Він транслюватиметься по всій країні на хвилях Українського радіо та радіо Культура, в ефірі телеканалу Суспільне Культура, YouTube-каналі Українського радіо і Facebook Суспільного.

Дмитро Сарниченко

By Дмитро Сарниченко

До роботи у ZaporigNews працював кореспондентом у різних виданнях Запоріжжя. Також маю досвід роботи фотографом. У вільний час захоплююсь подорожами та гірським туризмом. Хобі допомагає знайти натхнення та відновити сили для подальшої роботи у медіа-сфері.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *