Небайдужих запоріжців запрошують доєднатись до благодійної ініціативи «Чарівники»Небайдужих запоріжців запрошують доєднатись до благодійної ініціативи «Чарівники»

У Запоріжжі розпочалася благодійна ініціатива під назвою “Чарівники”, яка має на меті долучити небайдужих мешканців міста до допомоги тим, хто потребує особливої уваги та турботи.

Члени ініціативи «Чарівники» розпочали збір необхідних ресурсів, які будуть спрямовані на допомогу дітям, літнім людям, та тим, хто опинився в складних життєвих обставинах. Запоріжці мають можливість приєднатися до ініціативи, надсилати свої благодійні внески чи взяти участь у волонтерських заходах, які заплановані в рамках проекту.

“Чарівники” вірять, що кожен може стати частиною цього доброго та благородного руху, щоб разом створювати чарівні миті тепла і допомоги для тих, кому вона особливо потрібна. Всі бажаючі можуть долучитися до ініціативи, поділитися своєю увагою та внеском, щоб подарувати радість і підтримку тим, хто цього потребує.

Благодійний проєкт “Чарівники” у Запоріжжі набирає обертів, спрямовуючи свою увагу на підтримку та турботу про дітей загиблих та безвісти зниклих українських захисників. Волонтери ініціативи активно залучають мешканців міста до участі у благодійних заходах, спрямованих на створення атмосфери радості та святкового настрою для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Одним із ключових напрямків діяльності “Чарівників” є збір та розподіл подарунків серед малюків, які втратили батьків у зоні військових дій або зникли безвісти. Волонтери взяли на себе місію підготовки подарунків, які стануть символом турботи та підтримки для малечі, яка стикнулася з важкими випробуваннями.

Кожен, хто бажає надати свою підтримку, може стати часткою благодійного проєкту “Чарівники” тариєднатися до ініціативи. Організатори прохають небайдужих людей надсилати подарунки до 15-го грудня.

“Чарівники” висловлюють свою вдячність за будь-яку допомогу та активну участь у цьому сердечному благодійному заході.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *