Продовжує працювати програма єВідновленняПродовжує працювати програма єВідновленняПродовжує працювати програма єВідновлення

Уряд оголосив про успішне продовження роботи програми єВідновлення, спрямованої на підтримку громадян у період після кризи. Протягом останніх місяців програма надала значний вплив на покращення економічної ситуації та соціального становища населення.

За допомогою єВідновлення в Запоріжжі вже здійснено ряд успішних заходів, серед яких надання фінансової підтримки малим і середнім підприємствам, стимулювання нових робочих місць, а також надання фінансової допомоги для відновлення підприємств, що постраждали внаслідок кризи.

Представники уряду України наголосили на важливості тривалої роботи програми єВідновлення в контексті підтримки економічного зростання та підвищення життєвого рівня громадян. Продовжуючи співпрацю з різними секторами суспільства, програма відіграє ключову роль у забезпеченні сталого розвитку країни.

Прем’єр-міністр висловив вдячність всім учасникам програми єВідновлення за їхній наполегливий та ефективний внесок у відновлення економіки та соціальної сфери. Очікується, що продовження роботи програми сприятиме подальшому покращенню ситуації в країні та підтримає громадян в подоланні наслідків кризи.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв додав, що програма єВідновлення продовжує свою діяльність з високим темпом, спрямовуючи фінансові ресурси на відновлення житлових об’єктів, пошкоджених в результаті воєнного конфлікту.

“Ми активно співпрацюємо з місцевою комісією, щоб оперативно вирішувати питання державної компенсації. За минулий тиждень ми схвалили виплати коштів для ще 20-ти громадян, які постраждали від обстрілів. Загалом, вже 235 власників пошкодженого житла отримали погоджені виплати, що складають понад 11,5 мільйона гривень,” — заявив Куртєв.

Зазначивши успішний хід програми, секретар ради підкреслив важливість продовження роботи єВідновлення для покращення якості життя та відновлення соціально-економічної стабільності в регіоні.

“Ми не припинимо докладати всіх можливих зусиль для того, щоб надати підтримку тим, хто потребує допомоги в цей важкий період,”  — додав він.

Нехай ця інформація буде доступною для всіх, хто має право на компенсацію. Для того щоб подати заявку, просимо вас відвідати офіційний веб-портал програми єВідновлення за посиланням: https://erecovery.diia.gov.ua. Там ви знайдете всю необхідну інформацію щодо процедури подання заявки та умов отримання компенсації.

У випадку, якщо ви не маєте можливості самостійно подати заявку через технічні обмеження чи інші причини, будь ласка, звертайтеся до ЦНАПів (Центр надання адміністративних послуг) за адресою: https://cnap.zp.gov.ua/schedule/schedule_1. Фахівці цих центрів будуть готові допомогти вам у заповненні та поданні заявки, надаючи необхідну консультаційну підтримку.

Уряд робить усе можливе, щоб забезпечити ефективне вирішення питань компенсації та відновлення житла для всіх, хто постраждав від обставин, що виникли в результаті конфлікту.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *