У Запоріжжі триває ремонт житлового фондуУ Запоріжжі триває ремонт житлового фонду

Запоріжжя продовжує здійснювати роботи з ремонту житлового фонду для поліпшення умов проживання та підвищення якості життя місцевих мешканців.

Протягом останнього часу були проведені різноманітні заходи, спрямовані на оновлення і покращення інфраструктури житлових об’єктів. Спеціалісти з різних галузей будівництва та комунального господарства працюють над виконанням різноманітних завдань. Комунальники активно здійснюють реконструкцію житлових будинків, забезпечуючи їх надійність та енергоефективність.

Зокрема, заміна вікон, встановлення нових систем опалення, реконструкція фасадів та внутрішніх приміщень — це лише кілька напрямків, на які спрямовані ремонтні роботи. Ці заходи сприяють покращенню умов проживання для мешканців, збільшують комфортність і теплоту будинків, а також підвищують естетичний вигляд житлових кварталів.

Держава і місцева влада активно співпрацюють з різними будівельними компаніями та підприємствами для ефективного вирішення завдань щодо ремонту житлового фонду. Ремонтні роботи в місті — це важливий крок у напрямку створення сучасного та комфортного житла для громадян Запоріжжя.

Паралельно з роботами з ремонту житлового фонду, фахівці керуючих компаній та комунальних підприємств міста активно здійснюють технічне обслуговування та модернізацію інфраструктури багатоповерхових будинків. Одним із пріоритетних напрямків є регулярна перевірка та лагодження покрівельних конструкцій з метою забезпечення їхньої надійності та довговічності.

Фахівці з електромереж відділів житлового обслуговування проводять необхідні роботи з оновлення та модернізації електромережі, щоб забезпечити безперебійне та ефективне енергопостачання житлових будинків. Ці заходи спрямовані на підвищення якості послуг та забезпечення безпеки усіх мешканців.

Оновлення комунікацій, зокрема водопостачання та систем водовідведення, також є частиною комплексу робіт, спрямованих на поліпшення житлових умов у багатоповерхових будинках. Це допомагає уникнути аварій та забезпечити стабільність та функціональність інженерних систем.

Завдяки системному та комплексному підходу до обслуговування житлових об’єктів, місто прагне створити комфортні та безпечні умови для всіх мешканців, сприяючи підвищенню якості життя у Запоріжжі.

На підприємствах комунального сектору міста у минулому тижні продовжувались роботи із заміни внутрішньобудинкових трубопроводів систем центрального опалення, холодного водопостачання та водовідведення в різних районах Запоріжжя. За інформацією департаменту з управління житлово-комунальним господарством міської ради, відремонтовано та замінено 75 метрів комунікаційних систем наступних адрес:

  1. пр. Інженера Преображенського, 5а;
  2. вул. Гоголя, 43;
  3. пров. Черепашковий, 4;
  4. вул. Історична, 38а;
  5. вул. Перемоги, 42а;
  6. вул. Валерія Лобановського, 29;
  7. вул. Сорочинська, 15.

Ці роботи спрямовані на забезпечення надійності та ефективності інженерних мереж у житлових будинках, а також на підвищення комфорту мешканців та покращення їхніх умов проживання. Регулярний ремонт і обслуговування комунікацій є важливою складовою довговічності і надійності інженерних систем міста.

У додаток до заміни трубопроводів було проведено комплекс робіт, спрямованих на поліпшення інженерної інфраструктури житлового фонду Запоріжжя. Зокрема, в ході тижневих заходів, фахівці виконали заміну 11 одиниць арматури та 151 метрів електричної проводки у різних частинах міста.

Апгрейд електромереж дозволяє забезпечити стійкий та надійний доступ до електропостачання для мешканців. Заміна запірної арматури, у свою чергу, сприяє оптимізації роботи систем водопостачання та водовідведення. Ці заходи забезпечують не тільки надійність і безпеку інженерних мереж, але й покращують умови проживання мешканців.

Додатково, комунальники вирішили питання з ремонту покрівель житлових будинків, виконавши роботи на площі 406 квадратних метрів. Також були проведені роботи з ремонту вікон та віконних рам, що відзначається як крок до поліпшення теплоізоляції та збереження енергоресурсів.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *