У міському відділі соцпідтримки захисників і захисниць України розпочато проведення безкоштовних юридичних консультаційУ міському відділі соцпідтримки захисників і захисниць України розпочато проведення безкоштовних юридичних консультацій

Міський відділ соціальної підтримки Запоріжжя оголосив про старт нової ініціативи. Відтепер усі, хто бореться за права та свободи України, матимуть можливість отримати безкоштовні юридичні консультації в міському відділі.

Ця ініціатива має на меті надати підтримку тим, хто стоїть на передньому краї у важкий час для України. Досвідчені юристи будуть надавати консультації щодо різноманітних питань, пов’язаних із правовими аспектами захисту та підтримки громадян, які взяли на себе відповідальність за безпеку та незалежність країни.

Безкоштовні юридичні консультації стануть доступними для учасників АТО, ветеранів, а також для їхніх сімей. Міський відділ соціальної підтримки сподівається, що ця ініціатива допоможе підняти рівень правової обізнаності та забезпечити захисників та захисниці необхідною інформацією та порадами у складних правових питаннях.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв розширив інформацію про нововведення в роботі міського відділу соціальної підтримки:

“З метою поліпшення доступу наших військових та членів їхніх родин до безкоштовних юридичних консультацій, розпочинаємо співпрацю з громадською організацією “Проліска”.

Юристи цієї організації будуть надавати консультації щосереди в приміщенні міського відділу соціальної підтримки з 12:00 до 14:00.

Ця ініціатива спрямована на те, щоб забезпечити нашим захисникам та їхнім сім’ям можливість звертатися за професійною юридичною допомогою у зручний для них час. Ми вдячні ГО “Проліска” за готовність долучитися до цієї ініціативи та надати свої послуги для тих, хто віддає своє життя за безпеку та свободу нашої країни.”

Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у безкоштовних консультаціях та скористатися цією можливістю для отримання необхідної юридичної підтримки.

У розширеному звіті Анатолія Куртєва додається інформація про роботу благодійників та психологів на базі міського відділу соціальної підтримки:

Крім безкоштовних юридичних консультацій, ми активно співпрацюємо з благодійниками з Асоціації “Лікарі світу” та БФ “Посмішка ЮА”, які проводять щотижневі індивідуальні психологічні консультації для членів сімей загиблих військових. Зараз близько сорока людей вже скористалися цією можливістю отримати психологічну підтримку”.

Крім того, від листопада у відділі розпочалися психологічні тренінги та арт-терапевтичні заходи для дорослих, а також спеціальні заходи з психосоціальної адаптації для дітей. Ці заходи спрямовані на покращення емоційного стану та загального самопочуття учасників, а особливу увагу приділяють дітям, які пережили важкі емоційні переживання.

Протягом останніх шести місяців фахівці відділу опрацювали майже три тисячі різних звернень. Це свідчить про важливість та актуальність надання комплексної підтримки нашим героям.

Звернутися за допомогою можна особисто за адресою бульвар Вінтера, 14 (2-й поверх), або зателефонувавши на кол-центр за номером (063) 160-48-82.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *