Запорізькі благодійники продовжують робити окопні свічки для українських захисниківЗапорізькі благодійники продовжують робити окопні свічки для українських захисників

Благодійники волонтерського центру «Паляниця» продовжують свою надзвичайно важливу роботу, забезпечуючи наших військових на передовій необхідними окопними свічками.

Цей волонтерський проект вирізняється екологічною та практичною складовою, оскільки свічки виготовляються власноруч з вже використаних матеріалів, зокрема, з металевих банок та картону.

Кожен виріб, створений руками волонтерів, має високу функціональність. Його вистачає на шість годин роботи, забезпечуючи не лише освітлення в умовах низької видимості, а й можливість приготування чаю або їжі. Така ініціатива дозволяє військовим забезпечити себе важливими ресурсами та створює комфортні умови для їхньої служби.

Неоціненний внесок «Паляниці» у створення цих свічок стає додатковим символом солідарності та підтримки для наших захисників на передовій. Відтак, волонтерський дух і турбота продовжують розцвітати в серцях тих, хто відданий справі захисту національної безпеки.

Федір Попович, запорізький волонтер і справжній патріот, не лише вірить у важливість підтримки наших військових, але й активно долає труднощі, виготовляючи окопні свічки для бійців. У цьому волонтерському виробництві використовуються вторинні матеріали, такі як порожні металеві банки та скручений картон від старих коробок.

Процес виготовлення кожної свічки розпочинається із умілого вставляння скрученого картону у порожню металеву банку. Серцем свічки стає саморобний ґніт, розміщений у центрі. Цей творчий інженерний підхід визначається не лише бажанням надати освітлення на передовій, а й дбайливим підходом до рециклінгу та використання вторинних ресурсів.

Кожен виріб, виготовлений Федором Поповичем, несе в собі не тільки тепло світла, а й палке бажання підтримати тих, хто стоїть на захисті нашої країни. Такі вчинки є важливим символом солідарності та готовності допомагати, доки буде потреба.

Металеві баночки та старі коробки, які небайдужі запоріжці та волонтери приносять до центру «Паляниця», стають важливими будівельними блоками для створення окопних свічок. Ця ініціатива виробництва свічок із вторинних матеріалів наголошує не лише на практичній стороні справи, але й на спільнотній та екологічній важливості проекту.

Федір Попович, власноруч виготовляючи по чотириста свічок на день, став символом самозреченості та відданості справі підтримки наших військових. Навіть за одного дня йому вдається створити велику кількість свічок, які високо цінуються на передовій.

Хоча іноді Федір визнає, що втомлюється від такого робочого темпу, його віра у перемогу та прагнення надати підтримку залишається невичерпним джерелом мотивації. Він мріє, що скоріше війна завершиться, і він зможе повернутися до свого рідного селища Воскресенка на Пологівщині, відчуваючи, що його допомога була важливою ланкою в цьому важкому періоді.

Команда волонтерів центру «Паляниця» продовжує неустанно працювати, розширюючи свою допомогу та діяльність. На додаток до виготовлення окопних свічок, вони активно взялися за інші корисні ініціативи.

Фарбування бочок та тканини, додаткова обробка тканин, а також плетіння маскувальних сіток – це лише частина багатогранного зусилля волонтерів. Вони ретельно працюють, використовуючи кожну можливість, аби забезпечити військових та внутрішньо переміщених осіб необхідними ресурсами та підтримкою.

Благодійний центр «Паляниця» став не лише пунктом збору гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, але й центром відновлення житла та ремонтні роботи зруйнованих об’єктів. Запоріжці відгукнулися на заклик долучитися до цієї благородної справи, а кожен, хто має бажання, може стати частиною цього важливого волонтерського руху, який продовжує дарувати тепло та допомагати тим, хто цього потребує.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *