Держпродспоживслужба у рамках реалізації підходу «Єдине здоров’я» створила брошуру «Хочеш мати друга? Будь другом!»Держпродспоживслужба у рамках реалізації підходу «Єдине здоров’я» створила брошуру «Хочеш мати друга? Будь другом!»

У Запоріжжі проведена інформаційна кампанія, яка нагадала мешканцям міста про важливість відповідального ставлення до домашніх тварин.

Під час кампанії були висвітлені основні правила догляду за тваринами, зокрема, регулярне годування, надання доступу до свіжої води, ветеринарний облік та вакцинація.

Запоріжцям нагадали про важливість гуманного поводження з домашніми тваринами та регулярних прогулянок для собак. Окрім того, звернули увагу на проблему бездомних тварин та закликали до усиновлення та відповідального утримання тварин.

Ця інформаційна ініціатива спрямована на покращення якості життя домашніх тварин у місті та формування у громадян свідомого та відповідального ставлення до своїх чотирилапих друзів.

Важливий аспект брошури “Хочеш мати друга? Будь другом!” становить безпечне утримання собак. Особлива увага приділяється небезпеці сказу для тварин та людей, інформуючи читачів про ризики зараження цією небезпечною інфекцією. Велика увага приділяється профілактиці сказу, спрямованій на зменшення ризиків інфікування та зроблення взаємодії із тваринами більш безпечною для всіх.

Брошура включає в себе конкретні рекомендації, які сприяють створенню безпечного середовища для тварин та їх власників, особливо щодо уникнення контакту із бездомними тваринами та вживання заходів безпеки під час взаємодії із ними.

З метою максимальної доступності та поширення цінної інформації брошура “Хочеш мати друга? Будь другом!” доступна для завантаження, надаючи громадянам можливість ознайомитися з рекомендаціями щодо догляду за домашніми тваринами та правилами безпечного спілкування з ними.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *