КП «Водоканал» проводить ремонти мереж холодного водопостачанняКП «Водоканал» проводить ремонти мереж холодного водопостачання

У Запоріжжі комунальне підприємство “Водоканал” розпочало роботи з планового та запобіжного ремонту мереж холодного водопостачання. Ремонтні заходи спрямовані на підтримання надійності та ефективності системи водопостачання для забезпечення комфортного життя мешканців та підприємств міста.

Працівники “Водоканалу” проводять діагностику та обстеження водопровідних мереж, виявляючи можливі пошкодження, витоки та інші дефекти. За необхідності вони виконують ремонтні роботи, замінюючи застарілі труби, вентилі та інші елементи інфраструктури.

Головна мета цих заходів — забезпечити стабільне та безперебійне постачання холодної води для мешканців міста. Комунальники “Водоканалу” закликають громадян виявляти розуміння та терпіння, оскільки проведення ремонтних робіт може призвести до тимчасових обмежень у водопостачанні в окремих районах.

Планується, що ремонтні роботи завершаться у найкоротший термін, і після їхнього завершення місто отримає оновлену та зміцнену систему водопостачання, що сприятиме покращенню якості послуг та забезпеченню сталого функціонування мережі.

Важливо відзначити, що всі комунальні служби міста, включаючи Комунальне підприємство “Водоканал”, продовжують ефективно функціонувати в штатному режимі. Представники “Водоканалу” докладно розповіли про свою роботу за останній тиждень, підкреслюючи основний акцент на проведенні ремонтних робіт на аварійних ділянках мереж водопостачання.

У ході робіт було проведено діагностику та вжито заходів для ліквідації аварійних ситуацій, забезпечивши стабільність системи водопостачання в місті. Робочі бригади вживають всіх необхідних заходів для якнайшвидшого вирішення технічних проблем та відновлення нормального функціонування мереж.

Адміністрація КП “Водоканал” висловила вдячність мешканцям за розуміння та співпрацю під час проведення ремонтних робіт, і зазначила, що всі заходи спрямовані на забезпечення надійності та якісного водопостачання для всіх користувачів міста. Планується завершення робіт в узгоджені строки з мінімальними незручностями для населення.

Протягом останнього тижня Комунальним підприємством “Водоканал” активно вживались заходи для усунення аварійних ситуацій та покращення надійності системи холодного водопостачання в різних частинах міста. Зокрема, в рамках проведених робіт виявлено та вирішено проблеми наступних житлових будинків:

 1. Шевченківський район:
  • вул. Пархоменко, 22;
 2. Вознесенівський район:
  • вул. Товариська, 37;
 3. Дніпровський район:
  • вул. Відродження, 17/1;
  • вул. В.Сергієнка, 24;
 4. Заводський район:
  • вул. Північне шосе, 5;
  • вул. Комарова, 27;
 5. Хортицький район:
  • вул. Таврійська, 15;
  • вул. Глазунова, 9;
  • Великий Луг, вул. Зелена, 31/33;
  • вул. Сєдова.

Зазначено, що у процесі виконання робіт було замінено 427 метрів трубопроводів холодного водопостачання, що значно покращить стан і функціональність мережі. Крім того, проведено заміну 6 одиниць запірної арматури на вулицях: Північне шосе, 5; Костюшко-Лікарняна; Василя Сергієнка, 6; Перемоги, 119; пр. Соборний, 144.

Ці заходи відображають зобов’язання “Водоканалу” до забезпечення якісного та безперебійного водопостачання мешканців міста та свідчать про систематичний підхід до підтримання інфраструктури в належному стані.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *