Стало відомо, скільки запоріжців отримали компенсації на відновлення житлаСтало відомо, скільки запоріжців отримали компенсації на відновлення житла

Умови надзвичайної ситуації в Запорізькій області, обумовлені постійними обстрілами окупантів, продовжують призводити до серйозних руйнувань та пошкоджень майна мешканців регіону.

Щоденно надходить інформація про зруйновані об’єкти, і цей процес ускладнюється як через ворожі атаки, так і через відсутність необхідних документів для підтвердження прав власності на пошкоджене майно.

На сьогоднішній день 411 жителів області вже отримали компенсації на відновлення свого житла на суму понад 22 мільйони гривень. Це стає важливим етапом у відновленні місцевого життя та інфраструктури, яка постраждала від воєнних дій.

Програма “єВідновлення” користується популярністю місцевих мешканців, оскільки на даний момент подано 1011 заяв на отримання компенсацій. Також відправлено 64 запити щодо знищених об’єктів нерухомого майна. Комісією погоджено 9 заяв на загальну суму понад 11 мільйонів гривень, що буде спрямовано на відновлення та відшкодування втрат.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *