У Запоріжжі комунальники повністю привели до ладу вулицю СолідарностіУ Запоріжжі комунальники повністю привели до ладу вулицю Солідарності

Комунальники Запоріжжя завершили роботи з повним відновленням вулиці Солідарності, надаючи мешканцям комфортне та безпечне середовище.

Так, на вулиці Шевченка цього року через низку коригувань проєкту важко було здійснити повноцінні ремонтні роботи. Наразі, для полегшення проїзду та зручності мешканців, були введені тимчасові умови. Через недобросовісного підрядника та посадових осіб, відповідальних за стан вулиць, обласна прокуратура повідомила їх про підозру, реагуючи на заподіяну біду громаді.

Секретар міської ради Анатолій Куртєєв заявив:

“Протягом півтора місяця наші комунальники, отримавши підтримку депутатів, успішно відновили вулицю Солідарності. Комунальні служби принесли велике полегшення мешканцям Шевченківського району, які страждади від паралізованого транспортного руху через розбиті дороги на вулицях Шевченка і Солідарності.”

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *