Відкрито ще один шелтер для вимушених переселенцівВідкрито ще один шелтер для вимушених переселенців

У Запоріжжі відкрили новий шелтер для вимушених переселенців. Ця ініціатива має на меті надати безпечне та комфортний притулок тим, хто змушений залишити своє рідне житло.

У результаті співпраці з Міжнародною організацією з міграції, в приміщенні, яке відійшло громадській організації «Захист жінок України», був проведений ремонт. Партнери від “People in Need”, “Карітас Запоріжжя”, “Право на захист”, “Проліска”, “Мережа 100 відсотків життя” та інші оснастили шелтер необхідною технікою та меблями, створюючи комфортні умови для 40 осіб.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв додав:

“Завдяки співпраці міста та волонтерських організацій відкрилося ще одне приміщення для вимушених переселенців. Ми надали громадській організації «Захист жінок України» приміщення під шелтер для людей похилого віку з комунального фонду міста.”.

І це лише початок спільних ініціатив. Зараз місцева влада проводить переговори щодо створення ще двох шелтерів для маломобільних людей серед внутрішньо переміщених осіб.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *