Запорізьким підприємцям нагадують про необхідність замінити російськомовні вивіскиЗапорізьким підприємцям нагадують про необхідність замінити російськомовні вивіски

Місцева влада та підприємницькі об’єднання в Запоріжжі активно нагадують місцевим підприємцям про важливість використання української мови в рекламі та вивісках, а також про необхідність заміни російськомовних елементів.

Ця ініціатива має на меті вирішити питання грамотної внутрішньої та зовнішньої комунікації на рівні місцевих бізнесів у контексті українського національного стандарту.

Міська адміністрація відзначає, що такий крок спрямований на підтримку державної мовної політики та національного ідентифікаційного розвитку. Закликаючи підприємців долучитися до ініціативи, представники місцевої влади підкреслюють важливість використання рідної мови як одного з аспектів національної самосвідомості та патріотизму.

У рамках кампанії надається підтримка та консультації щодо правил вивішування українськомовних знаків та ідентифікації підприємств. Місцеві підприємці висловлюють підтримку ініціативі та обіцяють вжити необхідних заходів для адаптації своїх рекламних матеріалів до мовно-культурних стандартів України.

Проведення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту в Запоріжжі підкреслює важливість додержання законодавчих вимог та національно-культурних стандартів. Згідно із законодавством та нормами, українські підприємці зобов’язані пристосувати зовнішню рекламу та вивіски до вимог української мови.

Місцеві підприємці, взявши до уваги норми закону та дотримуючись мораторію, мають можливість вдосконалити свою рекламну стратегію та створити приязне та відповідальне враження у споживачів. На фоні загального національного руху на підтримку української мови та культури, вирішення цього питання відіграє важливу роль у формуванні позитивного іміджу бізнесу та сприяє національній самосвідомості.

В рамках проведення рейдів у місті щодо виявлення рекламних конструкцій, інформація на яких розміщена російською мовою, місцева адміністрація активно звертається до власників таких об’єктів. Проходять роз’яснювальні заходи, а також вручаються попередження та приписи щодо обов’язкового усунення порушень.

Запорізькі бізнесмени отримали заклик не зволікати та дотримуватись норм законодавства, вживаючи власних зусиль для прибирання російськомовної реклами. Така активна позиція сприяє зміцненню національної ідентичності та встановленню українського мовного стандарту в бізнесовому середовищі міста.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *