Загарбники завозять в Енергодар сім’ї та селять їх у квартири українцівЗагарбники завозять в Енергодар сім’ї та селять їх у квартири українців

В Запорізькій області загарбники на окупованих територіях розпочали проведення агресивної політики заселення російських сімей у місті Енергодар.

Вороги займають та конфіскують житлові приміщення, а після цього починають розселення українських громадян, порушуючи їхні права та піддаючи їх неправомірному тисковому впливу.

За повідомленнями місцевих жителів, незаконно окуповані війська використовують житловий фонд Енергодара для розміщення іноземних сімей, порушуючи принципи прав людини та міжнародне право. Ситуація спричиняє серйозне занепокоєння серед місцевого населення та владних структур, які вже розпочали вивчення та реагування на ці неприпустимі події.

Органи влади та міжнародні гуманітарні організації вивчають ситуацію та розглядають можливості надання допомоги постраждалим українцям. Зараз головним завданням є виявлення та припинення незаконного поселення українських громадян та відновлення їхніх прав на власне житло.

Російські загарбники, неподоланно владарючи Енергодаром після окупації, виявили надмірне зацікавлення в цьому місті, аж до того, що вирішили переселити сюди свої сім’ї та зайняти квартири місцевих мешканців.

Для окупантів Енергодар в Запорізькій області був свого роду “курортом”, оскільки місто має всі умови для комфортного проживання. У своїх неправомірних діях вони безжально використовували невикористане житло місцевих жителів, стверджуючи, що “якщо ніхто не проживає, це означає, що це нічийне”.

Окрім того, російські окупанти сприйняли українські продукти як розкіш, але це лише на короткий час. Згодом у місті залишився лише один магазин, куди через анексований Крим завозили продукти з Росії, обмежуючи доступ до різноманітних продуктів та послуг для місцевого населення.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *