До Запоріжжя приїхав легендарний пес Патрон, який допоміг саперам знищити десятки тисяч ворожих снарядівДо Запоріжжя приїхав легендарний пес Патрон, який допоміг саперам знищити десятки тисяч ворожих снарядів

У Запоріжжі вітають своєрідного героя – легендарного пса по кличці Патрон, який прибув у місто, щоб допомогти саперам знищити численну купу ворожих снарядів.

Патрон визначається як військовий службовець з чотириногим хвостом, який виконав безцінну роботу в сфері розмінування та знешкодження вибухонебезпечних об’єктів. За свою кар’єру він придбав репутацію вірного та надійного співробітника, допомагаючи саперам знищити десятки тисяч ворожих снарядів та мін.

Громада та місцева влада Запоріжжя висловлюють глибоку вдячність Патрону за його мужність та відданість справі забезпечення безпеки. Прибуття цього чотириногого героя в Запоріжжя стало подією, яка об’єднала громаду та стала символом визнання важливості роботи саперів та їхніх невербальних помічників.

Запоріжжя гордо вітає Патрона і висловлює велику подяку за його внесок у забезпечення безпеки та миру у регіоні.

Фото: 061.ua
Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *