Запорізькі лікарні продовжують отримувати гуманітарну допомогу від міжнародних партнерівЗапорізькі лікарні продовжують отримувати гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів

Запорізькі лікарні продовжують отримувати значний обсяг гуманітарної допомоги від міжнародних партнерів у зв’язку із загостренням ситуації в Україні. Це включає в себе необхідні медичні прилади, засоби захисту, медикаменти та інші необхідні матеріали для забезпечення ефективної медичної допомоги пацієнтам та персоналу.

Згідно з інформацією, отриманою від місцевих медичних установ, гуманітарні поставки включають в себе різноманітні засоби для лікування та догляду за хворими, а також обладнання для боротьби з пандемією та іншими невідкладними ситуаціями. Запорізькі лікарні висловлюють вдячність за міжнародну підтримку та заявляють, що ця допомога важлива для збереження життів та здоров’я українців в умовах надзвичайної ситуації.

Отримана гуманітарна допомога включає в себе сучасне медичне обладнання, яке допоможе забезпечити ефективне лікування пацієнтів та поліпшити умови роботи медичного персоналу. Лікарні отримали невідкладні медикаменти, в тому числі засоби для інтенсивної терапії та лікування хворих з ускладненими формами захворювань.

У звіті також зазначено, що гуманітарна допомога виявилася вельми потрібною, оскільки лікарні продовжують працювати в напруженому режимі, надаючи кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам, включаючи тих, хто потребує термінового лікування через ескалацію конфлікту.

Представники медичних установ висловили подяку благодійникам та міжнародним партнерам за їхню безцінну допомогу, яка допомагає зберегти життя та покращити стан здоров’я тих, хто потребує медичної допомоги в умовах складної ситуації в країні.

Допомога від асоціації “Medicos del Mundo” та FHI 360 виявилася невід’ємною для медичних установ Запоріжжя. Міські лікарні №1 та №3, а також міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги, центри первинної медико-санітарної допомоги №9 та №10 отримали від асоціації «Medicos del Mundo» лікарські засоби та вироби медичного призначення.

З свого боку, FHI 360 забезпечила міські лікарні №1 та №6, а також центр первинної медико-санітарної допомоги №5 лікарськими засобами, виробами медичного призначення та шпателями. Ці матеріали виявляться важливими у роботі медичного персоналу та допоможуть забезпечити якісне та ефективне медичне обслуговування пацієнтів в умовах надзвичайної ситуації.

Крім того, медичні установи Запоріжжя продовжують отримувати гуманітарну допомогу від різних міжнародних партнерів. Міська лікарня №7, міська дитяча лікарня №5 та пологовий будинок №3 отримали набори лікарських засобів та виробів медичного призначення від представництва фонду Unicef.

Додатково, центр первинної медико-санітарної допомоги №2 від GIZ отримав технічне обладнання для поліпшення роботи. Зокрема, надано 14 зарядних станцій, 10 моніторів з клавіатурою у комплекті, джерело безперебійного живлення для комп’ютера, мережевий комутатор та 5 штук дротових гарнітур з кабелем-перехідником. Ці матеріали будуть використані для підвищення ефективності медичних послуг та поліпшення умов роботи медичного персоналу.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *