Мешканці будинку на Зестафонській, 10 завітали до своїх відремонтованих квартирМешканці будинку на Зестафонській, 10 завітали до своїх відремонтованих квартир

Нарешті мешканці будинку на Зестафонській, 10 у Запоріжжі вирушили до своїх відремонтованих квартир, які стали новим етапом їхнього життя. Після завершення довгоочікуваного ремонту, жителі з радістю перейшли поріг своїх осель, де вони знаходяться у комфорті та затишку.

Багаторічне очікування завершилося, і тепер квартири сяють новими фарбами та вражають своєю стильною обробкою. Мешканці висловлюють подяку та визнання команді фахівців, яка здійснила ремонтні роботи. Вони високо оцінюють якість виконання та турботу про кожну деталь.

Це святкове подія не лише для окремих квартироспоживачів, але і для всього спільного будинку, яке тепер отримало новий вигляд та покращений житловий фонд. Жителі висловлюють побажання затишку та спільного добробуту в їхньому відремонтованому осередку.

Секретар міської ради Анатолій Куртєв повідомив:

“Мешканці будинку на Зестафонській, 10 завітали до своїх відремонтованих квартир. Спочатку ми розповіли їм про виконані у багатоповерхівці роботи та про роботи, заплановані на 2024 рік. Після цього люди отримали можливість на власні очі побачити, що саме вже зроблено у їхніх квартирах. Помешкання, до речі, вже готові до заселення і єдине, що для цього потрібно – вирішення питання з підключенням газу“.

Місцева влада продовжує здійснювати комплексні заходи для поліпшення умов проживання наших мешканців, і реалізація цього проекту — лише один із етапів роботи. Отримавши позитивні відгуки та подяки від мешканців. Виконані роботи не лише підвищать комфорт їхнього життя, але й сприятимуть створенню затишного та сучасного житлового середовища.

Головний підсумок огляду — позитивні емоції та слова вдячності від людей, які побачили, наскільки якісно відремонтовано їхнє житло. Так, було і кілька зауважень, і ті з них, які мають в собі конструктив, вже опрацьовуються підрядником.

Підкреслюється, що швидке відновлення будинку у прифронтовому місті багато в чому стало можливим завдяки позиції нашого Президента Володимира Зеленського, який наполіг на найскорішій відбудові зруйнованих багатоповерхівок.

Це допомагає відновити не лише матеріальну, але й моральну атмосферу у регіоні, підвищуючи життєвий стандарт та комфорт мешканців. Освідчення вдячності Президенту та всім, хто брав участь у відновленні, висловлюється через позитивні відгуки та готовність мешканців використовувати та дбати про своє відремонтоване житло.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *