Працівники КРБП «Зеленбуд» та КП «Титан» наводять лад у парках та скверах ЗапоріжжяПрацівники КРБП «Зеленбуд» та КП «Титан» наводять лад у парках та скверах Запоріжжя

У Запоріжжі працівники комунальних підприємств КРБП “Зеленбуд” та КП “Титан” взялися за оновлення та благоустрій парків та скверів міста. Роботи проводяться в рамках спільного проекту з метою створення зручних та естетично приємних місць для відпочинку та активного проведення часу для мешканців та гостей міста.

Зокрема, спільна команда фахівців проводить роботи з облаштування нових альтанок, встановлення ліавтоматів, декоративного озеленення та ремонту доріжок. Зазначається, що спрямовані зусилля націлені на створення благоустрою та безпечних та комфортних зон для відпочинку різних вікових груп населення.

Керівництво обох підприємств висловлює намір продовжувати співпрацю та вдосконалювати громадські простори, забезпечуючи містянам можливість насолоджуватися природою та зручними місцями для відпочинку в центрі міста.

Щодня свій робочий день “зеленбудівці” та “титанівці” розпочинають з наведення чистоти на вулицях та зелених зонах, у міських парках та скверах. У пріоритеті – сезонні роботи. Серед них прибирання сміття, вивезення гілля і опалого листя та обрізка дерев.

Вчора та сьогодні працівники КРБП «Зеленбуд» працювали у парку ім. Гагаріна та у парку по вулиці Нагнибіди, що у Комунарському районі. Там вони навели чистоту та вивезли сміття.

Подбали комунальники і про чистоту скверів та зелених зон у Заводському районі, парку Трудової Слави у Вознесенівському районі, а також території бульвару Будівельників у Хортицькому районі. Крім того, вивезли гілля по вулиці Героїв 93-ї бригади, по вулиці Петра Сагайдачного та з території Заводського району. Робочі групи планують продовжити свою діяльність в інших місцях міста, забезпечуючи порядок та чистоту для мешканців Запоріжжя.

Впродовж останніх двох днів опале листя “зеленбудівці” прибрали по вулиці Жаботинського, по проспекту Ювілейному, у парку ім. Гагаріна та на вулицях Шевченківського району. Також від опалого листя очистили доріжки та решітки дощоприймача у парку Трудової Слави.

Чимало уваги останніми днями приділили комунальники догляду за деревами. Так, вони виконали обрізку дерев у Шевченківському районі і, зокрема, у парку ім. Академіка Клімова, провели формовочну обрізку дерев на площі Запорізькій та видалили аварійні дерева по бульвару Шевченка.

Водночас працівники комунальної служби «Титан» наводили лад, прибирали сміття та опале листя у парку Перемоги та у парках і скверах Дніпровського району. Зусилля комунальників спрямовані на створення чистого та охайного середовища для мешканців, підвищення комфорту в міських зонах відпочинку та підтримання естетики міста.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *