12:07, Сьогодні У Запорізькому районі рятувальники гасили займання будинку 12:07, Сьогодні У Запорізькому районі рятувальники гасили займання будинку

В Запорізькому районі рятувальники успішно припинили розгоряння пожежі в одному з житлових будинків. Вогнеборці вирушили на виклик в найкоротший термін після отримання повідомлення та евакуювали мешканців з небезпечного району.

За попередніми даними, причиною пожежі могло стати коротке замикання електромережі. Рятувальники виявилися на місці події та оперативно взяли ситуацію під контроль. За власними словами, вони швидко локалізували полум’я та завершили операцію по загасанню.

Щасливо, у результаті пожежі ніхто не постраждав. Пожежники також надають допомогу постраждалим мешканцям та вивчають збитки, завдані вогнем. Попередній висновок експертів щодо причин та обставин події буде наданий після проведення ретельного розслідування.

Виклик про пожежу в житловому будинку надійшов до ДСНС о 19:45. Вогонь спочатку охопив покрівлю будинку, а потім швидко поширився на площу 100 м2. З небезпеки виникнення поширення вогню та врятовування людей було взято під контроль вісімма рятувальниками Державної служби з надзвичайних ситуацій та двома одиницями техніки.

До ліквідації пожежі також було залучено три добровольців із Місцевої пожежної охорони “Широке”, а також одиницю техніки. За спільними зусиллями рятувальників та добровольців пожежу вдалося швидко заглушити, запобігти поширенню вогню та врятувати будівлю від повної знищення.

У результаті цього інциденту ніхто з мешканців та рятувальників не постраждав. Причини виникнення пожежі залишаються під ретельним розслідуванням. Експерти ДСНС працюють над встановленням обставин події для подальшого уникнення подібних інцидентів у майбутньому.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *