СБУ розкрили діяльність колаборантки, яка намагалася впроваджувати у шкільному закладі стандарти, що підтримують окупаційну діяльність.СБУ розкрили діяльність колаборантки, яка намагалася впроваджувати у шкільному закладі стандарти, що підтримують окупаційну діяльність.

Співробітники Безпекової служби України (СБУ) здійснили розкриття діяльності чергової колаборантки, яка намагалася впроваджувати у шкільному закладі на Запоріжжі стандарти, що підтримують окупаційну діяльність.

За попередньою інформацією, жінка працювала вчителем у загальноосвітній школі та використовувала своє службове становище для поширення пропаганди інтересів окупантів. Вона систематично пропагувала ідеї, що суперечать принципам суверенітету та незалежності України.

Працівники СБУ затримали колаборантку під час проведення оперативних заходів та вилучили важливі матеріали, які свідчать про її діяльність. Вона стане об’єктом ретельного розслідування, а підозрювана вже передана правоохоронним органам для подальших дій в рамках закону.

Безпека шкільних установ та виховання національної свідомості серед учнів є одним із пріоритетів української влади, та будь-які спроби дезінформації чи підтримки агресорів отримують негайну реакцію від відповідних служб та правоохоронних органів.

Служба безпеки продовжує системно виявляти прихильників рашизму, які активно сприяють агресору в запровадженні російських “освітніх” програм у окупованих районах півдня України.

Під час проведення слідчо-оперативних дій виявлено факти злочинної діяльності “освітянки” з Мелітопольського району, яка намагалася здійснювати співпрацю з представниками окупаційної влади.

Після початку російської агресії колишня викладачка англійської в одному з навчальних закладів припинила приховувати свої симпатії до країни-агресора і розпочала відкрито виявляти їм підтримку. За це її призначили директором “Веселівської районної різнопрофільної гімназії”.

З метою виправдання “високої довіри” їй, жінка розпочала активну “реорганізацію” роботи закладу на користь агресора. Вона примушувала вчителів проводити заняття російською мовою за програмами країни-агресора.

У випадку відмови від такої діяльності, вона погрожувала “повідомити” до окупаційних органів та залякувала можливими переслідуваннями з боку рашистів. Співробітники Служби безпеки вживають необхідні заходи для припинення діяльності та притягнення винних до відповідальності перед законом.

Додатково встановлено, що під час початку навчального року “освітянка” спільно з іншими педагогами здійснила акт знищення українських підручників у даному закладі, що вказує на спроби придушення української освітньої системи та насадження агресорських підходів.

Крім того, за її наказом у навчальному закладі систематично нав’язувалося кремлівське бачення історії нашої держави, що становить серйозну загрозу національній свідомості та освітньому стандарту країни.

Внаслідок цих дій слідчі Служби безпеки України повідомили підозрюваній про підозру згідно з ч. 3 ст. 111-1 (дії, спрямовані на впровадження стандартів освіти держави-агресора) Кримінального кодексу України. Злочин такого характеру небезпечний для національної безпеки та суверенітету держави, тому наразі ведеться ретельне слідство з метою виявлення всіх причетних та вжиття подальших заходів відповідно до закону.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *