В Дніпро впала жінка: рятувальники не змогли її врятуватиВ Дніпро впала жінка: рятувальники не змогли її врятувати

В Запоріжжі жінка впала в річку Дніпро. Рятувальникам не вдалося її врятувати. Жінка впала зі значної висоти та отримала серйозні травми. Невдовзі після прибуття на місце відразу було виявлено, що життя постраждалої вже не можливо врятувати, та було викликано медичний екіпаж для констатації смерті.

Поліцію викликали очевидці, які свідчили про те, що жінка впала в річку Дніпро. Негайно на виклик відреагували працівники Запорізької міської водолазно-рятувальної служби, які ефективно та оперативно дістали постраждалу з води. Перші медичні заходи надавалися ще до прибуття бригади “швидкої допомоги”.

Нажаль, незважаючи на швидку реакцію та дії рятувальників ДСНС, працівники “швидкої допомоги” констатували загибель жінки. Правоохоронні органи збирають всю необхідну інформацію для встановлення особистих даних жінки.

Зараз триває встановлення особистих даних загиблої. Наразі поліція проводить розслідувальні заходи для з’ясування обставин трагедії та визначення причин її виникнення, а судмедксперти проводять необхідний огляд. Влада висловлює співчуття родині та близьким покійної.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *