У Запоріжжі зафіксували спалах інфекції в медичному закладіУ Запоріжжі зафіксували спалах інфекції в медичному закладі

У медичному закладі в Запоріжжі зафіксовано спалах інфекції, повідомили місцеві органи охорони здоров’я. Пацієнти та медичний персонал опинились під загрозою зараження, і наразі проводяться термінові заходи для ліквідації поширення інфекції.

За інформацією від офіційних джерел, конкретний вид інфекції та кількість заражених поки що не розголошуються. Місцеві органи охорони здоров’я узгоджують дії з місцевою владою для швидкого та ефективного врегулювання ситуації.

Зараз ведеться ретельна дезінфекція приміщень медичного закладу, проводиться ізоляція заражених осіб та вживаються всі необхідні заходи для максимально швидкого припинення подальшого поширення інфекції. При цьому просять громадян дотримуватися необхідних санітарних правил та виявляти відповідальність у відносинах з іншими людьми.

Спалах ротавірусної інфекції зафіксовано в закритому медичному закладі Запоріжжя. Протягом січня за даними Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб, зареєстровано 17 випадків зараження, усі з них виявлені серед дорослих, із них 15 пацієнтів та 2 співробітники закладу. Відповідні лабораторні дослідження були проведені для визначення поширеності інфекції та виявлення джерела зараження.

У ході епірозлідування було вжито заходів щодо обстеження контактних осіб та здійснено відповідні профілактичні заходи. Медичні та санітарні служби продовжують вживати заходів для ліквідації інфекції та запобігання подальшому її поширенню в закладі та серед населення. Громадян закликають дотримуватися необхідних санітарних та медичних норм та бути пильними стосовно свого здоров’я.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *