У Запоріжжі поліція спіймала крадія на будівництвіУ Запоріжжі поліція спіймала крадія на будівництві

У Запоріжжі правоохоронці успішно розкрили справу про крадіжку інструментів з будівництва. Невідомий зловмисник вкрав необхідний інструментарій з одного з будівельних об’єктів, що спричинило негативні наслідки для ходу робіт.

Поліція вжила комплексу заходів, включаючи аналіз відеоспостереження та збір інших слідчих даних. Завдяки оперативній роботі, вдалось встановити особу, яка стояла за крадіжкою. Зловмисника затримали, а викрадений інструмент повернули власнику.

Затриманий чоловік виявився рецидивістом, який вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності за подібні правопорушення. Злочинець використовував свій професійний статус будівельника для вчинення крадіжок інструментів з будівельних об’єктів та приватних домівель.

У результаті оперативної роботи поліцейських вдалося відновити власнику вкрадене майно та викрити особу, винну у скоєнні злочину. Правоохоронці попереджають про важливість пильності та вжиття заходів безпеки для запобігання подібним правопорушенням та закликають громадян повідомляти про будь-які підозрілі обставини.

Також слід зазначити, що зловмисник вживав заходів для маскування своєї злочинної діяльності, використовуючи вигляд робітника на будівельному майданчику. Він обирав моменти, коли власники будинку були відсутні, щоб безперешкодно проводити свої крадіжки.

Судячи з кількості його попередніх судимостей за аналогічні злочини, ймовірно, він діяв систематично та використовував свої професійні навички для скоєння крадіжок. Усі вилучені матеріали та інформація направлені в компетентні органи для подальшого розгляду судовими інстанціями.

Вікторія Журавлева

By Вікторія Журавлева

Журналістка із Запоріжжя, яка завжди на хвилі подій. Має досвід роботи редактором новин понад 7 років. Пише про події свого міста, а також про українську та світову політику. У вільний час любить читати та проводити час з сім’єю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *